/ Blog

Blog strona 19

11.19.2018

Foto obraz na płótnie w domu miłośnika architektury

Jest wiele rodzajów sztuki. Jednym z nich otoczeni jesteśmy zewsząd we współczesnych miastach. Mowa o architekturze. Każdy budynek zaprojektowany przez architekta to wyjątkowa bryła, struktura i jednocześnie ozdoba krajobrazu – przynajmniej z założenia. Pięknych budynków szukać można wśród starych kamienic i barokowych czy gotyckich kościółków, ale również pośród współczesnych cudów architektury modernistycznej, kt&am

11.19.2018

Zdjęcia XXL w pokoju małego marzyciela

Pokój dziecięcy to wyjątkowe miejsce dla naszej pociechy. Tutaj bowiem nie tylko śpi, ale też często się bawi. Jest to jego mały azyl, własne królestwo snów i wyobraźni. A nic tak nie pomaga w przeniesieniu się do świata dziecięcych marzeń jak obraz.

11.19.2018

Zalety i wady plakatów ściennych

Współczesne trendy wnętrzarskie są bardzo tolerancyjne, a wręcz faworyzują rozwiązania oryginalne i niecodzienne. Dzięki temu każdy niemal dodatek może stanowić ciekawą ozdobę wnętrza, a czasem nawet decydować o charakterze jego aranżacji.

11.19.2018

Stwórz wyjątkowy hotel z foto obrazami na płótnie

Niezwykłą zaletą foto obrazów na płótnie jest ich uniwersalność. Wyglądają świetnie w różnych pomieszczeniach w domu, ale i w miejscach pracy takich jak biuro, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, klub fitness czy zwykły sklep odzieżowy.

11.16.2018

Przytulny garaż? Ze zdjęciami XXL wszystko jest możliwe!

Planując aranżację swojego mieszkania, myślimy przede wszystkim o salonie, sypialniach, przedpokoju, kuchni, łazience. Zapominamy zwykle z kolei o pomieszczeniach, które nie stanowią naszej „wizytówki”, ale są równie istotne dla naszego funkcjonowania, jak wyżej wymienione. Ci, którzy mają dostęp, korzystają bowiem ze strychu, spiżarni czy garażu.

11.13.2018

Plakaty w biurze podróży

Nastała jesień. Zostawiliśmy już dawno za sobą lato z jego długimi dniami i ciepłym słońcem (chociaż gdzie nie gdzie jeszcze ciepło nagrzewa mury domów i korony mieniących się jesiennymi barwami drzew). Jednak w podejmowaniu planów urlopowych lato nas nie ogranicza – przecież rok składa się z czterech pór, a każda z nich to inne walory przyrodnicze i atrakcje turystyczne.