/ Blog

Blog

11.24.2021

Święta tuż tuż! Jak prezenty przygotować i nie zwariować? Poradnik.

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, o czym już teraz przypominają nam sklepowe półki i witryny przyozdobione tak, by nie sposób oderwać wzrok. Nic dziwnego, w końcu to jedyny w swoim rodzaju czas przepełniony spotkaniami z rodziną, w atmosferze życzliwości, radości i oczywiście prezentów. Właśnie przez wybór upominków, dla niektórych, to najbardziej stresujący moment w roku.

11.15.2021

Jak wybrać zdjęcie na fotoobraz? Podpowiadamy!

W momencie, gdy zdecydowałeś/aś się na fotoobraz z własnego zdjęcia, połowa sukcesu już osiągnięta! Niezależnie od tego czy prezent sprawisz sobie i ozdobisz własne lokum, czy też może masz zamiar obdarować bliską Ci osobę, czasem mogą pojawić się wątpliwości, jaką fotkę wybrać. Nawet jeśli wiesz już, jaki będzie motyw, to nadal musisz zdecydować o wielkości i rodzaju wydruku. A co z jakością zdjęcia? Podpowiadamy poniżej!

10.25.2021

Wzruszająca pamiątka, czyli Wasze pociechy na fotoobrazie

Jak głosi przysłowie, po dzieciach poznajemy, że się starzejemy i zgodzą się z tym nie tylko rodzice. Oglądaniu rodzinnych albumów towarzyszą chwile pełne wzruszeń właśnie ze względu na zdjęcia dzieci. Warto zachować te piękne wspomnienia na zawsze i uwiecznić wizerunek swojej pociechy na fotoobrazie.

10.14.2021

Dekoracje w stylu skandynawskim

Styl skandynawski pomimo iż wywodzi się z zimnej, oblodzonej północy jest bardzo przytulny. Choć prosty i funkcjonalny, najważniejsza jest ciepła atmosfera i czerpanie przyjemności z prostych czynności. Dekoracje pomimo, że nieliczne dobierane są bardzo starannie.

09.27.2021

DŻUNGLA, LAS, ŁĄKA CZYLI ROŚLINNE MOTYWY NA FOTO OBRAZIE

Moda na roślinne motywy ozdobne trwa od dawna i to właśnie z tej kategorii drukujemy dla Was największą ilość fotoobrazów. Dzięki botanicznym wzorom możesz poczuć smak gorących wakacji, przenieść się w tropiki lub do rajskiego ogrodu pełnego kwiatów. Z powodzeniem tak ozdobiona ściana stanie się centralnym punktem Twojego wnętrza.

09.10.2021

Fotoobraz czyli trwałe wspomnienia

Nowoczesne aparaty i smartfony dają nam możliwość robienia wielu zdjęć w każdym momencie.  Co więcej możliwości przechowywania zdjęć, a w zasadzie plików, również wzrosły: od płyt i dyskietek po wirtualne chmury. I chociaż takie rozwiązania są bardzo wygodne, niektórzy mogą pomyśleć, że taka cyfrowa forma obrazu traci swego rodzaju magię.