/ Blog

Blog

05.19.2022

Fotoobraz na prezent dla najbliższych

W maju oraz w czerwcu obchodzimy kilka wyjątkowych dni. Co więcej, coraz dłuższe dni pełne słońca oraz rozkwitająca wokół natura sprzyja rodzinnym spotkaniom i świętowaniu. Zbliżający się wielkimi krokami Dzień Matki, Dzień Dziecka oraz Dzień Ojca warto zatem celebrować należycie. A co z prezentem? Mamy na to pomysł!

04.15.2022

Muzyczne fotoobrazy

Muzyka towarzyszy nam w życiu każdego dnia i choć dla jednych to po prostu melodia i śpiew, dla innych może stanowić źródło niekończącej się inspiracji. Muzyka i wszystko, co z nią powiązane to również sprawdzony i modny motyw aranżacji wnętrz. Możesz postawić w koncie fortepian, ale równie dobrze możesz powiesić na ścianie fotoobraz z jego motywem.

03.14.2022

Idzie wiosna! Nasz pomysł na odświeżenie wnętrza

Któż z nas nie tęskni za ciepłym, pełnym słońca dniem, śpiewem ptaków i kwitnącą roślinnością? Budzi się do życia nie tylko świat flory i fauny, my również po okresie zimowym odczuwamy więcej energii i zapału do działania. Ten wiosenny przypływ entuzjazmu, to doskonały moment na zmiany w swoim życiu, nawet takie niewielkie jak uporządkowanie garderoby, czy zmiana wystroju wnętrza. 

02.17.2022

ZWIERZĘCY FOTOOBRAZ DLA KAŻDEGO

Zainspirowani międzynarodowym dniem kota, który obchodzony jest co roku 17 lutego, przedstawiamy kilka najpopularniejszych motywów zwierzęcych, które z powodzeniem ozdobą Twoje wnętrze. Fotoobraz z motywem zwierzaków doskonale pasuje do salonu albo dziecięcej sypialni, ale równie dobrze sprawdzi się w lokalu, do którego przychodzą klienci. 

01.14.2022

Sprawdzony prezent na dzień babci i dziadka

21 i 22 stycznia każdy powinien zaznaczyć w swoim kalendarzu, bo tego dnia obchodzimy dzień babci i dziadka. Warto, a nawet trzeba, pamiętać o najstarszych z rodu przez cały rok, ale w tych dniach zachęcamy do wyjątkowego celebrowania swoich dziadków, obdarowując ich uśmiechem i prezentami od serca. W końcu każda okazja do świętowania jest dobra! 

12.22.2021

ZIMOWA SCENERIA PRZEZ CAŁY ROK

”I'm dreaming of a White Christmas”... Takie same marzenia jak Bing Crosby towarzyszą nam i dziś, chociaż od powstania tej kultowej piosenki minęło prawie osiemdziesiąt lat. W tym roku pogoda nie jest dla nas wyrozumiała i wygląda na to, że nie przywita nas śnieżny puch za oknem w wigilijny poranek. No, chyba że zamiast wypatrywać zimowych widoków za okne