/ Blog

Blog

06.14.2021

Fotoobraz do pokoju dziecka

Urządzając pokój malucha, szukamy zwykle rozwiązań, które przypadną do gustu nam, ale przede wszystkim dziecku. Jeśli mówimy o pokoju kilkuletniego malca, z dużym prawdopodobieństwem sam będzie on w stanie wskazać dodatki, które przypadną mu do gustu. Warto jednak wiedzieć, jakie elementy dekoracyjne sprawdzają się w pokoju dziecka najlepiej. Jednym z nich jest fotoobraz.

05.28.2021

Plakaty do biura, czyli fotoobrazy motywacyjne

Biuro wcale nie musi być nudne! Dowodem na to są doskonałe rozwiązania aranżacyjne, które wprowadzają do każdego biura odrobinę ożywienia. Takim elementem dekoracyjnym i aranżacyjnym może być np. fotoobraz czy plakat. Po co w ogóle je stosować i czy warto?

05.13.2021

Tryptyk w salonie, czyli fotoobraz w nowoczesnej odsłonie

Salon jest pomieszczeniem, na którego aranżacji i wyglądzie zależy nam zdecydowanie najbardziej. Jest to w końcu pomieszczenie reprezentacyjne, skupiamy więc sporo uwagi na tym, by było ono urządzone w stylowy sposób. Nieodzownym elementem każdej aranżacji wnętrza są dekoracje. Coraz częściej miejsce standardowych obrazów na ścianie zajmują stylowe tryptyki wykonane z fotoobrazów. Czym są i dlaczego są aż tak popularne?

04.29.2021

Fotoobraz w sypialni- dlaczego warto?

Fotoobraz stał się jedną z najpopularniejszych dekoracji ściennych we wnętrzach naszych mieszkań czy domów. Bardzo często zdobią one ściany sypialni, błyskawicznie tworząc zupełnie nowy klimat i atmosferę. Dlaczego fotoobraz w sypialni to dobry wybór?

04.15.2021

Fotoobraz na dzień Matki

Zbliża się maj. Drzewa pokryją się zielenią, kobierce kwiatów wybuchną pięknymi zapachami. Znów będziemy świętować jeden z najważniejszych dni w roku- Dzień Matki. Czy masz już pomysł na prezent? Nie? Nic straconego! Mamy dla Ciebie propozycję, a jest nią fotoobraz ze zdjęcia!

03.31.2021

Jaki fotoobraz do kuchni i jadalni?

Kuchnia i jadalnia to serce każdego domu. To tutaj toczy się życie rodziny, bo przecież znane jest powiedzenie, że „przez żołądek do serca”. Z tego powodu zależy nam, by w tych pomieszczeniach wystrój był nie tylko praktyczny, ale także efektowny wizualnie. Aby podkreślić unikalny charakter wnętrza, warto zastosować wyjątkowe elementy dekoracyjne.