/ Blog

Blog

09.10.2021

Fotoobraz czyli trwałe wspomnienia

Nowoczesne aparaty i smartfony dają nam możliwość robienia wielu zdjęć w każdym momencie.  Co więcej możliwości przechowywania zdjęć, a w zasadzie plików, również wzrosły: od płyt i dyskietek po wirtualne chmury. I chociaż takie rozwiązania są bardzo wygodne, niektórzy mogą pomyśleć, że taka cyfrowa forma obrazu traci swego rodzaju magię. 

08.24.2021

PLAKAT CZYLI PONADCZASOWA OZDOBA W NOWOCZESNEJ ODSŁONIE

Plakaty coraz częściej trafiają na ściany nie tylko do pokoju nastolatka czy dziecka. Zamknięte w eleganckiej ramie wprowadzają do wnętrza sporo nowoczesności i modnego wykończenia. Plakat z powodzeniem ozdobi twoje biuro, salon jak i zacisze sypialni.

08.09.2021

Fotoobraz do łazienki

Dekorowanie łazienki nie należy do najłatwiejszych. Często łazienka to najmniejsze pomieszczenie w domu czy mieszkaniu, a przecież zmieścić trzeba tam sporo sprzętów. W dodatku warunki w niej panujące, takie jak para, wilgoć i ryzyko zachlapania, nie sprzyjają żywotności obrazów. I wreszcie jaki motyw wybrać, by pasował do łazienki?

07.23.2021

Wnętrze w stylu Glamour - co na ścianę?

 

Styl glamour kojarzony jest zwykle z przepychem, błyskiem świecidełek i sporą porcją różu i chociaż elementy te mogą doskonale pasować do wnętrz w takim stylu, najważniejsze jest poczucie elegancji. Glamour najprościej ujmując to połączenie starego pałacowego wnętrza rodem z bajek i filmów z nowoczesnym designem tak, by stworzyć przytulne i luksusowe miejsce. Jakie obrazy, plakaty, zdjęcia najlepiej wpasują się w takie wnętrza? Między szykiem a kiczem cienka gr

07.06.2021

Lato na plakacie, czyli fotoobrazy z letnimi motywami w Twoim domu

Lato w pełni. Słońce rozpieszcza nas swoimi promieniami, a upalne temperatury powodują piękną opaleniznę i doskonały nastrój. To wszystko sprawia, że mamy ochotę na zmianę. Jeśli chcesz wprowadzić do wnętrza odrobinę wakacyjnego klimatu i marzysz o tym, by został on z Tobą na dłużej, postaw na fotoobraz z motywem lata.

06.14.2021

Fotoobraz do pokoju dziecka

Urządzając pokój malucha, szukamy zwykle rozwiązań, które przypadną do gustu nam, ale przede wszystkim dziecku. Jeśli mówimy o pokoju kilkuletniego malca, z dużym prawdopodobieństwem sam będzie on w stanie wskazać dodatki, które przypadną mu do gustu. Warto jednak wiedzieć, jakie elementy dekoracyjne sprawdzają się w pokoju dziecka najlepiej. Jednym z nich jest fotoobraz.