/ Blog

Blog

07.18.2018

Domowy relaks – zdjęcia XXL w salonie

O zdjęciach XXL pisaliśmy do tej pory jako o jednym z ciekawszych, uniwersalnych pomysłów na aranżację wnętrza. Jednak wnętrze wnętrzu nierówne. Inne ozdoby sprawdzą się w mieszkaniu, inne w biurze, jeszcze inne w salonie kosmetycznym. Mało tego, rodzaje i styl dodatków są odmienne także dla pomieszczeń w ramach jednego lokum, jak jest w przypadku zdjęć XXL w mieszkaniach. 

07.05.2018

Wnętrzarska Kostka Rubika - dobieramy foto obraz do wnętrza

Dom bez obrazów jest jak twarz bez oczu – jak zwykły mawiać osoby wrażliwe na piękno wnętrz oraz te zajmujące się ich dekorowaniem profesjonalnie. Współcześnie fraza ta mogłaby brzmieć: dom bez foto obrazów jest jak twarz bez oczu. I to prawda! Nagie ściany pokoju, niezależnie którego i jak zaaranżowanego, sprawiają wrażenie zimnych, pustych, niewykończonych, jak książka napisana w połowie, bez prologu i zakończenia.

06.07.2018

Mistrz sznurka i młotka – jak zawiesić na ścianie zdjęcie XXL

Wracasz z wakacji z kartami pamięci przepełnionymi zdjęciami, uwieczniasz aparatem urodziny dziecka, robisz zdjęcie pamiątkowe swojej rodziny, a jako niespokojna głowa pełna marzeń i bogatej wyobraźni, tworzysz pełne emocji i niesztampowych form fotograficzne obrazy rzeczywistości.

05.24.2018

Galeria sztuki w mieszkaniu - czy to tylko foto obraz, czy to już sztuka?

Sztukę trudno jest zdefiniować, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy stylów, sposobów wyrazu i dróg przekazu jest tak wiele. Słownik języka polskiego podaje, że sztuka to "twórczość artystyczna człowieka". Pozostaje jednak kwestią otwartą, co do tej twórczości zaliczymy. Dzieła sztuki, będące jej efektem mają charakteryzować się przede wszystkim walorami estetycznymi - pięknem. 

05.09.2018

Zielono mi – wiosenne aranżacje z użyciem plakatów

Plakaty przeżywają obecnie erę odrodzenia. Czasy, gdy zdobiły jedynie sypialnie młodzieżowe odeszły w niepamięć. Dziś są ważnym elementem aranżacji nowoczesnych wnętrz, w których dodają charakteru, doprecyzowują styl i są świetnym akcentem personalnym.

04.24.2018

Zdjęcia XXL – harmonijna aranżacja modernistycznego mieszkania

Nowoczesne, minimalistyczne wnętrza to bardzo powszechne i lubiane rozwiązanie w ostatnich latach. Przestronne, jasne, stonowane bądź wyraziste, ale skąpe w ozdobach pomieszczenia są tyleż praktyczne, co efektowne. Dają dużo miejsca i swobody – nawet w przypadku niewielkich wnętrz, a dodatkowo stwarzają przyjemny, sprzyjający relaksowi mikroklimat.