/ Blog

Blog

07.27.2022

Ale odlot! Fotoobrazy z motywem kosmosu

W połowie lipca NASA zaprezentowała pierwsze zdjęcia zrobione teleskopem James’a Webb’a. Te zapierające dech w piersiach obrazy przedstawiają galaktyki oddalone o wiele miliardów lat. Zafascynowani tym wydarzeniem prezentujemy nasze nieziemsko piękne fotoobrazy na ścianę z motywem kosmosu. 

06.27.2022

Fotoobraz — wyjątkowa pocztówka z wakacji

Gorące, czerwcowe dni sprawiają, że coraz częściej myślimy o wakacjach, zastanawiając się, gdzie tym razem spędzimy urlop. Sposobów na odpoczynek jest wiele, tak samo jak miejsc do zobaczenia. Niezależnie od tego, czy wybierzesz lenistwo pod palmami, czy aktywne zwiedzanie, wakacyjny wyjazd to masa nowych wspomnień i zdjęć. 

05.19.2022

Fotoobraz na prezent dla najbliższych

W maju oraz w czerwcu obchodzimy kilka wyjątkowych dni. Co więcej, coraz dłuższe dni pełne słońca oraz rozkwitająca wokół natura sprzyja rodzinnym spotkaniom i świętowaniu. Zbliżający się wielkimi krokami Dzień Matki, Dzień Dziecka oraz Dzień Ojca warto zatem celebrować należycie. A co z prezentem? Mamy na to pomysł!

04.15.2022

Muzyczne fotoobrazy

Muzyka towarzyszy nam w życiu każdego dnia i choć dla jednych to po prostu melodia i śpiew, dla innych może stanowić źródło niekończącej się inspiracji. Muzyka i wszystko, co z nią powiązane to również sprawdzony i modny motyw aranżacji wnętrz. Możesz postawić w koncie fortepian, ale równie dobrze możesz powiesić na ścianie fotoobraz z jego motywem.

03.14.2022

Idzie wiosna! Nasz pomysł na odświeżenie wnętrza

Któż z nas nie tęskni za ciepłym, pełnym słońca dniem, śpiewem ptaków i kwitnącą roślinnością? Budzi się do życia nie tylko świat flory i fauny, my również po okresie zimowym odczuwamy więcej energii i zapału do działania. Ten wiosenny przypływ entuzjazmu, to doskonały moment na zmiany w swoim życiu, nawet takie niewielkie jak uporządkowanie garderoby, czy zmiana wystroju wnętrza. 

02.17.2022

ZWIERZĘCY FOTOOBRAZ DLA KAŻDEGO

Zainspirowani międzynarodowym dniem kota, który obchodzony jest co roku 17 lutego, przedstawiamy kilka najpopularniejszych motywów zwierzęcych, które z powodzeniem ozdobą Twoje wnętrze. Fotoobraz z motywem zwierzaków doskonale pasuje do salonu albo dziecięcej sypialni, ale równie dobrze sprawdzi się w lokalu, do którego przychodzą klienci.