/ Blog

Blog

01.21.2019

Zimowo-świąteczne foto obrazy na płótnie

Święta Bożego Narodzenia to czas, który spędzamy zwykle w gronie najbliższej rodziny w atmosferze pełnej ciepła i miłości. Przystrojony świątecznie dom podkreśla wyjątkowy klimat i sprawia, że długie rozmowy przy barwnej choince i suto zastawionym stole stają się jeszcze przyjemniejsze, wręcz magiczne. 

01.18.2019

Plakat w kuchni – wystrój dla niejadka

Masz w domu osobę stroniącą od kuchennych rewolucji? Dziecko, które kaprysi przy niemal każdym obiedzie? A może partnera mającego własną wizję diety, która niestety nie wpisuje się w żadne normy? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję!

01.16.2019

Kwieciste zdjęcia XXL – na przekór zimie

Gdy zima daje się we znaki ze swoimi długimi, ciemnymi wieczorami i chłodem, zadbaj o dobry nastrój w swoim mieszkaniu i wprowadź do niego szczyptę wiosny. To propozycja zwłaszcza dla tych z Was, którzy preferują słoneczną i ciepłą pogodę, a od krótkich dni i długich nocy wolą trzymać się z dala.

01.14.2019

Gdy marzy Ci się drewniana chatka – foto obrazy z motywem drewna

Podczas gdy jeszcze kilkanaście lat temu w Polsce panował trend przenoszenia się z małych wsi i osad do miast, od paru już lat coraz bardziej doceniane jest sąsiedztwo przyrody. Mieszkanie na wsi nie należy jednak do najbardziej praktycznych rozwiązań ze względu na dostępność sklepów, opieki zdrowotnej czy stanowisk pracy.

01.09.2019

Plakaty do salonu w stylu loft

Styl loft to jeden z bardziej efektownych, a jednocześnie skromnych, zaliczanych do współczesnych modernistycznych stylów aranżacyjnych. Wnętrze takie nawiązuje do pomieszczeń poprzemysłowych, a świetnie w tej aranżacji sprawdza się salon. Cechami charakterystycznymi stylu loft są umiar, przestrzeń i światło.

01.07.2019

Halo! Tu jesień – a kysz szarym porankom dzięki barwnym foto obrazom

Tegoroczna jesień była dla nas niezwykle łaskawa. Wysokie temperatury, dużo słońca, mało opadów. Na przestrzeni wielu tygodni świat mienił się odcieniami złota, pozytywnie nastrajając mimo coraz krótszego dnia i coraz ciemniejszych nocy. Zima nadeszła jednak nieubłaganie wraz ze swym, prawdę mówiąc, wyjątkowym urokiem. Zanim to jednak nastąpiło, czekała nas jeszcze, pora przejściowa: szara, bezlistna, wietrzna i deszczowa druga połowa listopa