/ Blog

Blog

05.21.2019

Wydrukinasztuki gwarancją wysokiej jakości

Boisz się zamawiać foto wydruk z niepewnego źródła? W przeszłości Twoje zamówienie nie spełniło Twoich oczekiwań? W takim razie trafiłeś w dobre miejsce!

05.16.2019

Foto obraz na dzień matki!

Wielkimi krokami zbliża się szczególny dzień, który jest świętem wszystkich mam. Mamy jak mało kto zasługują na docenienie, szacunek i dużo miłości. Dzięki foto obrazowi na płótnie możesz sprawić mamie wyjątkowy prezent, który posłuży jej przez wiele długich lat.

05.14.2019

Fotomagnesy

Do oferty wprowadziliśmy także niezwykły produkt jakim są Fotomagnesy. Charakteryzują się one wysoką jakością wykonania i trwałością, co w połączeniu z fotograficzną jakością zdjęć sprawia, iż produkt jest bardzo atrakcyjny.

05.09.2019

Fotoboardy na PCV

Nasza oferta została poszerzona również o Fotoboardy na PCV, które są praktycznym, efektownym i łatwym w montażu elementem wystroju wnętrz.

05.07.2019

Przedstawiamy nasze nowe produkty – Fotoboardy na dibondzie

Poszerzyliśmy naszą ofertę o nowe produkty. Jednym z nich są Fotoboardy na dibondzie. Dibond jest wielowarstwową płytą, zbudowaną z arkuszy aluminiowych.

04.30.2019

Łatwo, szybko i przyjemnie, czyli krótki poradnik obsługi edytora

W naszym sklepie możesz zamienić swoje zdjęcie na dowolny z naszych fotoproduktów. Aby to uczynić musisz załadować zdjęcie o odpowiednim rozmiarze do naszego edytora i za jego pomocą dostosować fotografię do swoich preferencji.