/ Blog

Blog

03.31.2021

Jaki fotoobraz do kuchni i jadalni?

Kuchnia i jadalnia to serce każdego domu. To tutaj toczy się życie rodziny, bo przecież znane jest powiedzenie, że „przez żołądek do serca”. Z tego powodu zależy nam, by w tych pomieszczeniach wystrój był nie tylko praktyczny, ale także efektowny wizualnie. Aby podkreślić unikalny charakter wnętrza, warto zastosować wyjątkowe elementy dekoracyjne.

03.16.2021

Jak wyeksponować zdjęcia w niebanalny sposób?

Każdy z nas posiada własny zbiór zdjęć, które zatrzymują w kadrze ulotne chwile. Większość z nas lubi je przeglądać, jednak nie oszukujmy się- robimy to rzadko, zwykle z jakiejś konkretnej okazji. Czas to zmienić! Dzięki fotoobrazom ze zdjęcia najpiękniejsze chwile zostaną z nami na zawsze.

03.01.2021

Fotoobraz dla miłośnika podróży

Podróże są tym, na co czekamy przez cały rok. Któż z nas nie marzy o urlopie na brzegu piaszczystej plaży, gdy za oknem szaro i buro? Nie zawsze możemy pozwolić sobie na przerwę w pracy i wyjazd. Czasem chodzi tu o kwestie zawodowe, rodzinne, a czasem także finansowe. Na szczęście, jest pewien sposób na wyczarowanie wokół siebie swojego ulubionego miejsca na świecie. Tym rozwiązaniem jest fotoobraz!

02.16.2021

Pomysł na podkreślenie stylizacji wnętrza

Każda stylizacja czy aranżacja wnętrza wymaga mocnych akcentów, które będą ją podkreślać. Zdecydowanie najważniejsze i najbardziej znaczące są te drobne, z pozoru mało istotne elementy, które całemu wnętrzu nadają wyjątkowego smaku i uroku. Takim właśnie elementem dekoracyjnym, który podkreśli każdą aranżację jest fotoobraz na płótnie.

02.02.2021

Fotoobraz na Walentynki

Dzień Zakochanych tuż, tuż. Większość z nas ma już swoje prezenty, spora część jednak jak zwykle czeka na ostatnią chwilę. Nic w tym dziwnego, każdego dnia mamy mnóstwo na głowie i na zakupy po prostu brakuje nam siły i chęci. Nic straconego! Istnieje coś, co sprawdzi się jako prezent wprost idealnie. Rozwiązaniem problemu z prezentem jest fotoobraz!

01.19.2021

Prezent dla Babci i Dziadka? Fotoobraz.

Dzień Babci i Dziadka tuż, tuż. Większość z nas ma już swoje prezenty, spora część jednak jak zwykle czeka na ostatnią chwilę. Nic w tym dziwnego, każdego dnia mamy mnóstwo na głowie i na zakupy po prostu brakuje nam siły i chęci. Nic straconego! Istnieje coś, co sprawdzi się jako prezent wprost idealnie. Rozwiązaniem problemu z prezentem jest fotoobraz!