/ Blog

Idzie wiosna! Nasz pomysł na odświeżenie wnętrza

Proste, a jakie efektowne.
Decyzja zapadła: nadeszła wiosna i chcesz zmienić wystrój swojego mieszkania. To świetnie, ale czy na pewno potrzebujesz kosztownego remontu, który być może skończy się dużo później niż sama wiosna? Zamiast ekipy budowlanej proponujemy nasze wydruki na płótnie. To szybszy, tańszy a równie efektowny sposób na dodanie wnętrzu świeżości.

Na początek przybliżymy dość oczywisty, ale jakże trafny, motyw kwiatów. Nic tak nie kojarzy się z wiosną jak zakwitające pąki drzew jabłoni i barwne kwiaty. Kolory i kształty, jakie ukazuje wtedy natura, mogą stać się inspiracją do udekorowania wnętrza. Możesz wybrać nowoczesny fotoobraz na płótnie, zdjęcie XXL albo plakat. Ten ostatni zdecydowanie najlepiej prezentuje się w ramce. Znajdziesz różne rodzaje kwiatów w przygotowanej przez nas galerii gotowych motywów o tej samej nazwie (kwiaty). Ostatnio modnym i niezwykle romantycznym motywem, uwielbianym również przez nas, jest lawenda.

Lawenda znana od wieków ceniona jest za swoje wszechstronne właściwości. Przykładowo, pod postacią olejku dodanego do kąpieli, pomaga się odprężyć i zrelaksować. Zachwycające fioletowe rabaty podziwiać możesz we francuskiej Prowansji albo… na fotoobrazie powieszonym nad łóżkiem w sypialni. Dzięki szerokiej gamie fioletów, od delikatnego liliowego koloru, po purpurę, motyw lawendy z łatwością wpasuje się w dane wnętrze. Taki wydruk szczególnie ozdobi mieszkanie w rustykalnym stylu, zachowane w odcieniach bieli. Fotoobraz przedstawiający skąpane w słońcu pole lawendy zawieszony w salonie lub sypialni doda koloru, nada harmonii i zachwyci nie tylko wiosną.

Oprócz kwiatów lawendy warto poznać motyw magnolii oraz przebiśniegów. Różowo-biała magnolia romantyczna i delikatna, stanowi dobry wzór obrazu na płótnie do pokoju dziecięcego, kobiecej sypialni albo salonu piękności. Przebiśniegi i krokusy, uznawane za oznaki wiosny, sprawdzą się w każdym wnętrzu, gdzie brakuje energetyzujących kolorów, ale nie ma miejsca na żywe rośliny.

Nie tylko kwiaty.
Wiosna to nie tylko kolorowe pąki. W naszej ogromnej bazie gotowych obrazów prócz kwiecistych motywów znajdziesz inne oblicza natury. Zanim podejmiesz decyzję o wydruku, koniecznie sprawdź kategorie obrazy na płótnie rośliny, obrazy na płótnie lasy oraz obrazy na płótnie łąki. Drzewa i trawiaste łąki to równie doskonałe odzwierciedlenie budzącej się wiosną do życia natury. A może wcale nie planujesz roślinności na fotoobrazie, a po prostu chcesz postawić na kolor? Dla osób chcących zachować industrialne wnętrze w nowoczesnym stylu taka zmiana z okazji nadejścia wiosny będzie odpowiednia. Szukających barwnych inspiracji i nietypowych grafik odsyłamy do zakładki sztuka i abstrakcja. Przy trudach związanych z wyborem odpowiedniego obrazu na płótnie pomogą nasi graficy. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu tutaj.

Czytaj także: