/ Blog

Fotoobraz — wyjątkowa pocztówka z wakacji

Fotoobraz, czyli Twoja pamiątka z wakacji

Możesz przywieźć całą walizkę pamiątek (i mamy nadzieje, że nie wylądują potem w pudle na strychu), ale nic tak nie cieszy jak wspólne oglądanie zdjęć z wakacji w gronie rodziny i przyjaciół. Nic dwa razy się nie zdarza, jak pisała Szymborska, dlatego każdy moment uchwycony aparatem i zamieniony w zdjęcie ma w sobie coś nostalgicznego. Tym bardziej można to odczuć podczas przeglądania zdjęć z wymarzonych wakacji albo jakiejś wyjątkowej uroczystości. W takich chwilach zachęcamy, by zdjęcie zapisane np. na dysku komputera zamienić w dekorację do domu, czyli fotoobraz

Klik, pstryk — fotoobraz

Obecnie mamy możliwość robienia zdjęć w dowolnym momencie, głównie za sprawą telefonów komórkowych. To rozwiązanie bardzo wygodne, bo jadąc na wakacje i tak zabieramy przecież ze sobą smartfona. Zdjęcie zrobione telefonem bez problemu możesz zamienić w fotoobraz. A te cieszą się od dłuższego czasu popularnością, bo prócz funkcji dekoracyjnej, stanowią ciekawą formą pamiątki. Taka unikatowa pocztówka z wakacji, która powstała z Twojego własnego zdjęcia, z pewnością przywoła cudowne wspomnienia za każdym razem, gdy spojrzysz na ścianę. 

 

Wakacje w domu

Możliwe, że wakacje postanawiasz spędzić tym razem w rodzinnej miejscowości. Taki urlop też oczywiście może być ciekawy i w pełni relaksujący. Jeśli jednak tęsknisz za palmami na tle zachodzącego słońca, to wprowadź wakacyjny akcent do swojego mieszkania pod postacią fotoobrazu z motywem krajobrazu. To szybki, ekonomiczny i całkiem efektowny sposób na dodanie pozytywnej energii w Twoim mieszkaniu. Ponadto zostanie ona z Tobą nawet wtedy, gdy lato się już skończy. 

 

Czytaj także: