/ Blog

Ale odlot! Fotoobrazy z motywem kosmosu

Area 51 i UFO


Dla fanów serialu „Z Archiwum X” i nie tylko. Niezależnie od tego czy wierzysz w istnienie kosmitów, czy raczej wkładasz takie historie między bajki, motyw ten wzbudza specyficzne zainteresowanie i dreszcze. Fotoobraz z wizerunkiem UFO idealnie sprawdzi się np. w escape roomach.

 

Astronauci

Kosmiczne skafandry lubią dorośli a jeszcze bardziej dzieci. Każdy chłopiec marzy o wyprawie w kosmos i uratowaniu świata przed zagładą. Twój mały Buzz Astral może mieć w swoim pokoju obraz na ścianie z motywem astronauty. Kto wie, może w przyszłości faktycznie nim zostanie. 

 

Galaktyka i gwiazdy

Piękne, romantyczne, tajemnicze i niezliczone. Gwiazdy widziane na nocnym niebie zachwycają każdego i wzbudzają wiele emocji. Gwiezdny fotowydruk powieszony na ścianie sypialni pozwoli Ci się wyciszyć i zrelaksować po całym dniu.

 

Księżyc

 

Może być w pełni. Może częściowo wystawać zza chmur albo przypominać rogalik. W nieco bardziej mrocznej wersji występuję w duecie z czarownicą lecącą na miotle ;) Z przymrużeniem oka, albo w całej swej okazałości, księżyc na fotoobrazie zostanie na ścianie znacznie dłużej, niż ten na niebie.

 

Planety i Słońce 

 

Motyw planet jest idealny do pokoju małego odkrywcy albo gabinetu dużego pasjonata kosmosu. Fotoobrazy przedstawiające skąpane w promieniach słońca pejzaże wprowadzą do pomieszczenia koloru. Oraz energii, nawet wtedy, gdy to prawdziwe słońce nie rozpieszcza. Możesz powiesić fotoobraz z motywem planet i słońca w salonie albo jadalni. 

Czytaj także: