/ Blog

Muzyczne fotoobrazy

Twoje zdjęcie z koncertu.

Każdy z nas był kiedyś na jakimś koncercie (a jeśli nie, to serdecznie zachęcamy!). Nic odkrywczego, ale warto to podkreślić: muzyka doświadczana na żywo to całkiem inne przeżycie niż słuchanie ulubionych piosenek z głośników. Koncerty cieszą się dużą popularnością z wielu powodów a emocje, jakie mogą towarzyszyć odbiorcy, są zróżnicowane jak sama muzyka. Zdjęcie z koncertów, zwłaszcza tych pamiętnych i wymarzonych, warto wyeksponować. W łatwy i szybki sposób stworzysz fotoobraz z własnego zdjęcia z koncertu, na którym byłeś. Oprócz cudownych wspomnień, jakie przywoła fotowydruk powieszony na ścianie, wprowadzisz do wnętrza wyjątkowy motyw muzyczny. 

Ulubiony zespół

Wydruk ulubionego zespołu lub wokalisty powieszony na ścianie w sypialni kojarzy Ci się tylko z pokojem zbuntowanego nastolatka? Błąd! To doskonały motyw na wprowadzenie do wnętrza nieco muzycznego klimatu i zaakcentowanie upodobań jego właściciela. Zerkający znad komody Frank Sinatra albo Freddie Mercury w postaci fotoobrazu będzie świetną ozdobą mieszkania lub biura i zachętą do ciekawej rozmowy z gośćmi.
Symbol o wielkim znaczeniu
Dla tych, którym zależy na nieszablonowym wprowadzeniu muzycznego motywu w pomieszczeniu, najlepiej sprawdzą się minimalistyczne fotowydruki symboli muzycznych, np. nut. To, że minimalistyczne, wcale nie oznacza, że ubogie w treści. Takie rozwiązanie jest bardziej artystyczne i pasuje do nowoczesnych wnętrz albo biurowych pomieszczeń. Niekonwencjonalny fotowydruk dłoni z namalowaną nutą nie przyćmi wnętrza i jednocześnie wprowadzi mocny akcent muzyczny. 

 

Czytaj także: