/ Blog

Fotoobraz na prezent dla najbliższych

Fotoobraz na Dzień Matki

Są wyjątkowe i niezastąpione. Rozumieją i kochają bezwarunkowo. Oczywiście, mowa o naszych kochanych mamach. Pewnie nie raz, nie dwa wzruszają się do łez, przeglądając albumy wypełnione starymi zdjęciami. Albo galerię plików w swoich telefonach lub komputerach. Niezależnie od tego, czy mowa o zdjęciu tradycyjnym, czy cyfrowym, jedno i drugie stać się może prezentem z okazji Dnia Matki. Wystarczy, że w zamienisz wybraną fotkę w fotowydruk. Fotoobraz z własnego zdjęcia to elegancki i bardzo efektowny podarunek. Będzie zarazem ozdobą wnętrza, w którym zawiśnie, oraz niepowtarzalną, rodzinną pamiątką. 

Fotooraz na Dzień Dziecka

Rodzice — warto o tym pamiętać, że pierwszego czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. Na wyjątkowe traktowanie i prezenty liczy wtedy każdy malec. Czasem natłok obowiązków może pokrzyżować plany wspólnego wyjścia do zoo lub kina. Mamy nadzieje, że tak się nie stanie. Jeśli jednak, to postawcie na wyjątkowy prezent dla swojej pociechy. Wspólne zdjęcie z wakacji lub fotka ukochanego pupila zamienić można w efektywny fotoobraz. Powieszony na ścianie zachwyci całą rodzinę. Albo wydrukujcie plakat XXL z uwielbianą przez Wasze dziecko postacią z bajki. Taki prezent, zawieszony na ścianie pokoju, to uśmiech dziecka gwarantowany. Dziecinnie proste!


Fotoobraz na Dzień Ojca

Możesz wykorzystać stare zdjęcie swojego taty z młodości. Możesz wykorzystać też bardziej współczesną fotkę, taką zrobioną aparatem w telefonie. I w końcu, możesz też skorzystać z gotowych motywów i pozwolić zainspirować się naszym propozycjom. Wybierając fotoobraz na prezent na Dzień Ojca ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Decydując się na fotowydruk, podarujesz ojcu coś unikatowego i sentymentalnego. Nasycone, żywe kolory naszych fotoobrazów i ręczne montowane płótno na solidnym, drewnianym krośnie, gwarantują doskonałej jakości prezent z tej okazji. 

Czytaj także: