/ Blog

Blog strona 22

04.24.2018

Zdjęcia XXL – harmonijna aranżacja modernistycznego mieszkania

Nowoczesne, minimalistyczne wnętrza to bardzo powszechne i lubiane rozwiązanie w ostatnich latach. Przestronne, jasne, stonowane bądź wyraziste, ale skąpe w ozdobach pomieszczenia są tyleż praktyczne, co efektowne. Dają dużo miejsca i swobody – nawet w przypadku niewielkich wnętrz, a dodatkowo stwarzają przyjemny, sprzyjający relaksowi mikroklimat.

04.11.2018

Kropka nad „i”, czyli foto obraz na płótnie nie tylko w tradycyjnym wnętrzu

Trendy wnętrzarskie przychodzą i odchodzą, zastępowane przez kolejne, bardziej dopasowane do naszych potrzeb i trybu życia w danym czasie. Dziś głównymi wyznacznikami są: ekonomia czasu, przestrzeni i budżetu, dbanie o środowisko i funkcjonalność. Mało czasu, mało miejsca – to dwa główne ograniczenia, z jakimi spotykamy się w naszej rzeczywistości.

03.27.2018

Nie tylko młodzieżowy pokój – plakaty we wnętrzu

Plakat – prosta forma bez ozdobników, krzywo przyklejony wysłużoną przeźroczystą taśmą do ściany, prezentujący członków ulubionej kapeli lub drużyny piłkarskiej. I tyle. Czy aby na pewno? Otóż nie! Plakaty są dziś niezwykle pożądaną ozdobą wnętrza – oczywiście nie w formie wyżej przedstawionej, ale bardziej stylowej, dopasowanej charakterem do pomieszczenia. 

03.14.2018

Zdjęcia XXL - portal do świata wizjonera

Nastrojowe fotografie urzekają niejednego odbiorcę. Przedstawiony w nich świat, bardziej lub mniej zmodyfikowany, tworzy wizje niedościgłego piękna, ulotności lub wręcz przeciwnie - do bólu realistycznej rzeczywistości. Inne niosą wartość jedynie dla osób, z którymi są związane. Zabawne zdjęcie z wesela, ze ślubu siostry, chrztu pierwszego dziecka, wakacji z przyjaciółmi czy samotnej wyprawy w wymarzone rejony świata - to wszystko zawrzeć można w fotografii.

03.01.2018

Foto obrazy na płótnie sposobem na niepowtarzalne wnętrze

Mieszkanie to nie tylko cztery ściany, okna, meble i dach nad głową. To także miejsce, w którym powinieneś czuć się dobrze i bezpiecznie. Aby to osiągnąć niezbędne jest dopasowanie aranżacji do charakteru domowników.