/ Blog

Zdjęcia XXL - portal do świata wizjonera

Nastrojowe fotografie urzekają niejednego odbiorcę. Przedstawiony w nich świat, bardziej lub mniej zmodyfikowany, tworzy wizje niedościgłego piękna, ulotności lub wręcz przeciwnie - do bólu realistycznej rzeczywistości. Inne niosą wartość jedynie dla osób, z którymi są związane. Zabawne zdjęcie z wesela, ze ślubu siostry, chrztu pierwszego dziecka, wakacji z przyjaciółmi czy samotnej wyprawy w wymarzone rejony świata - to wszystko zawrzeć można w fotografii. A gdyby tak zdjęcie realistyczne lub wizjonerskie nabrało cech rzeczywistości nas otaczającej? Gdyby przenikało się z nią i pozwalało poczuć się, jakbyśmy byli tam, w tym miejscu i w tym momencie? To wszystko jest możliwe dzięki zdjęciom XXL na papierze foto.

Ozdoba niczym lustro z Krainy Czarów Alicji

Zdjęcia XXL to przede wszystkim możliwość stworzenia wyjątkowej ozdoby wnętrza, dopasowanej do jego stylu oraz nastroju i charakteru domowników. Wysokiej jakości wydruk sprawia, że takie duże zdjęcie wiszące na ścianie wręcz wciągnie obserwatora do swojego wnętrza i niewiele będzie brakować, byśmy poczuli na twarzy gorące promienie słońca ogrzewającego sfotografowaną plażę czy usłyszeli śmiech dzieci, którymi byliśmy jakiś czas temu.

Fotografie w tym formacie to z jednej strony możliwość stworzenia na ścianie swego rodzaju okna do przeszłości pełnej przyjemnych wspomnieć, a z drugiej szansa na wprowadzenie do pomieszczenia własnej wizji świata. Poza możliwością zrealizowania wydruku na podstawie dostarczonego zdjęcia, do Waszej dyspozycji oddajemy niezwykle bogatą bibliotekę fotografii, obejmującą 50 tys. propozycji, różniących się zarówno tematyką, jak i rozmiarem. Znajdziecie tam zdjęcia pasujące do każdego rodzaju pomieszczenia o różnorodnej stylistyce.

Zdjęcie XXL w rodzinnym albumie

Wbrew pozorom format XXL nie dotyczy tylko ogromnych fotografii zdobiących ściany wnętrza. Mogą to być także zdjęcia w wersji bardziej kompaktowej, które świetnie sprawdzą się w albumie rodzinnym. Wysoka jakość wydruku zapewnia wyjątkowe doznania estetyczne i sprawia, że czujemy się jakby świat przedstawiony na fotografii otaczał nas w danym momencie. Oznacza to zwykle mentalny powrót do jednego z tych wyjątkowych momentów w życiu, niczym przez minimalistyczny portal przenoszący w czasie.

Taki portal, czy to w wersji minimalistycznej, czy gabarytowo większej, to jedyny w swoim rodzaju prezent dla bliskiej osoby lub po prostu pamiątka, pozwalająca cieszyć się zatrzymaną na matrycy aparatu chwilą.

Czytaj także: