/ Blog

Blog strona 20

11.07.2018

Jak dbać o foto obrazy na płótnie?

Stylizacje wnętrz i wykorzystywane w nich elementy dekoracyjne zmieniają się niemalże z roku na rok. Foto obrazy na płótnie to przykład jednych z obecnie chętniej wykorzystywanych dodatków. Ich powodzenie związane jest z dużą praktycznością, niską ceną i oszałamiającym efektem dekoracyjnym. 

10.29.2018

Album ze zdjęciami XXL – spersonalizowany prezent dla Babci

W życiu każdego z nas są takie osoby, które znaczą wyjątkowo dużo. Jedną z nich bez wątpienia jest babcia. To taka trochę druga mama, a jednocześnie ciocia i przyjaciółka. W tym wszystkim pełni rolę swego rodzaju łącznika pokoleń, przekazując wnukom wiedzę i doświadczenia z wielu lat wstecz.

10.25.2018

Plakat z motywem pracy zespołowej – prosty sposób na podniesienie morale firmy

W dzisiejszych czasach pracownikom i kandydatom na różne stanowiska stawia się liczne wymagania związane z wykonywanymi zadaniami. Znajomość języków obcych, odporność na stres, kreatywność, umiejętność zarządzania własnym czasem, zdolność pracy w zespole. Ta ostatnia jest o tyle trudna, że nie zależy od jednej osoby, ale w zasadzie od wszystkich członków pracującej w grupie.

10.22.2018

Foto obraz na płótnie w domowym biurze

Praca w domu ma wiele zalet, ale i sprawia czasem nie lada trudności. Jedną z tych drugich jest bez wątpienia umiejętne wydzielenie przestrzeni biurowej. Bez tego bowiem nasze życie prywatne niekontrolowanie przeplata się ze służbowym. To z kolei wpływa zwykle niekorzystnie na nasze zdrowie, ale i relacje międzyludzkie.

10.09.2018

Łazienka w zdjęciach XXL - maksimum relaksu, minimum kosztów

Ciężki dzień w pracy, w szkole, trening na siłowni, fitness, gorszy nastrój, stres, zmęczenie... Czy wiesz co łączy wszystkie te stany emocjonalne i wysiłek? Przemożna potrzeba odpoczynku i relaksu. A jak go zaznać, jeśli nie w wannie podczas kąpieli w ciepłej wodzie z aromatem lawendy lub jaśminu?

09.27.2018

Plakat - jesienne inspiracje

Pogoda nas już nie rozpieszcza. Lato minęło wraz z 21 września, kiedy to chłód dni i nocy zaczął dawać się we znaki. Coraz krótsze dni, coraz dłuższe wieczory... Pierwsze tygodnie jesieni to jednak nie szara, ponura chlapa, ale piękne, złote lasy mieniące się barwami tęczy w kroplach rosy i lśniące od promieni chłodnego słońca pola.