/ Blog

Blog strona 21

09.11.2018

Foto obraz na płótnie – pomysł na prezent dla Ojca

Zbliżają się urodziny Twojego Ojca? Wszystkie pomysły wykorzystałeś wcześniej i jesteś w poważnych tarapatach? Czasu coraz mniej, stresu coraz więcej, mętlik w głowie rośnie? Odetchnij zatem głęboko, bo trafiłeś w dobre ręce! Podsuniemy Ci pomysł na wyjątkowy prezent dla Taty, który będzie mu towarzyszył w życiu codziennym przez długie lata. Tajemnica tkwi w foto obrazach na płótnie!

08.28.2018

Ślinka cieknie w rozmiarze XXL – smakowity pomysł na maxi zdjęcia w restauracji, piekarni i kawiarni

Do tej pory skupialiśmy się przede wszystkim na aranżacji wnętrz naszych mieszkań z wykorzystaniem zdjęć XXL, plakatów czy foto obrazów. Dziś wyjdziemy za próg i wybierzemy się wyobraźnią na miejski stary rynek, gdzie w wąskich uliczkach pełnych kocich łbów i tajemniczych, ciemnych zakamarków kryją się klimatyczne restauracje, knajpki, kawiarnie, piekarnie, a nawet bary bistro.

08.13.2018

Obrazy malowane muzyką - nietuzinkowe foto obrazy na płótnie

Jest pewien rodzaj fotografii, który ma w sobie wyjątkowy klimat, roztacza aurę zadumy, nie mieści się w pojęciu czasu i niesie ze sobą wyjątkowy bagaż emocjonalny. To zdjęcia muzyki. Zastanawiasz się teraz pewnie, jak można sfotografować muzykę? Bardzo łatwo. Wystarczy uwiecznić na zdjęciu instrument muzyczny, muzyka, grający zespół.

08.02.2018

Zabawa perspektywą - pomysł na plakaty w mieszkaniu

Lubisz nietuzinkowe rozwiązania? Fascynują Cię nowoczesne aranżacje wnętrz? Masz do dyspozycji niewielkie mieszkanie i czujesz się w nim jak w klatce? A może po prostu znudził Ci się obecny wystrój? Wszystkiemu temu zaradzi pewne ekonomiczne rozwiązanie, które jednocześnie daje szerokie pole manewru - plakaty. 

07.18.2018

Domowy relaks – zdjęcia XXL w salonie

O zdjęciach XXL pisaliśmy do tej pory jako o jednym z ciekawszych, uniwersalnych pomysłów na aranżację wnętrza. Jednak wnętrze wnętrzu nierówne. Inne ozdoby sprawdzą się w mieszkaniu, inne w biurze, jeszcze inne w salonie kosmetycznym. Mało tego, rodzaje i styl dodatków są odmienne także dla pomieszczeń w ramach jednego lokum, jak jest w przypadku zdjęć XXL w mieszkaniach. 

07.05.2018

Wnętrzarska Kostka Rubika - dobieramy foto obraz do wnętrza

Dom bez obrazów jest jak twarz bez oczu – jak zwykły mawiać osoby wrażliwe na piękno wnętrz oraz te zajmujące się ich dekorowaniem profesjonalnie. Współcześnie fraza ta mogłaby brzmieć: dom bez foto obrazów jest jak twarz bez oczu. I to prawda! Nagie ściany pokoju, niezależnie którego i jak zaaranżowanego, sprawiają wrażenie zimnych, pustych, niewykończonych, jak książka napisana w połowie, bez prologu i zakończenia.