/ Blog

Foto obrazy na płótnie sposobem na niepowtarzalne wnętrze

Mieszkanie to nie tylko cztery ściany, okna, meble i dach nad głową. To także miejsce, w którym powinieneś czuć się dobrze i bezpiecznie. Aby to osiągnąć niezbędne jest dopasowanie aranżacji do charakteru domowników. W innym przypadku lokum zawsze będzie... tylko lokum. A gdyby tak uczynić z mieszkania miejsce wspomnień z przeszłości, wizji przyszłości i obraz własnej duszy? Wydaje się to nierealne... A jednak nic prostszego! Wystarczy wiedzieć, jak to uczynić. A w tym pomożemy my, Wydruki Na Sztuki!

Wyrazisty akcent wspomnień

Zacznijmy od przeszłości... Aby wprowadzić Twoją do pomieszczenia, wystarczą zdjęcia. Na ich podstawie wykonujemy foto obrazy na płótnie, które przeniosą Cię z powrotem do tych chwil, które przeżywałeś z rodziną, znajomymi lub w samotności. Teraz patrząc na ścianę, towarzyszyć Ci będą te same emocje, które odczuwałeś wtedy, gdy ktoś nacisnął spust migawki i uwiecznił chwilę z Twojego życia. Wysoka jakość wydruku i płótna gwarantują niezwykłą głębię ostrości i kolorów, dzięki czemu Twoja własna fotografia stanie się swego rodzaju portalem do przeszłości.

Obraz na płótnie to idealne, nastrojowe rozwiązanie do mieszkania w stylu tradycyjnym. A co do wnętrza modernistycznego? Na takie potrzeby odpowiadamy: plakaty o nowoczesnym charakterze. Inny styl, ale jakość pozostaje ta sama.

Narzędzie wizjonera

Jeżeli nie dysponujesz własnym zdjęciem, możesz skorzystać z naszej obszernej bazy zdjęć z 50 tysiącami propozycji. Dzięki takiemu rozwiązaniu wprowadzisz do swojego wnętrza wizję miejsc, przedmiotów czy ludzi taką, jaką sobie wymarzysz. Ociekający deszczem las tropikalny, który zawsze marzyłeś poznać? A może zdjęcie Ziemi z perspektywy kosmosu? W naszej bazie na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Wyraź siebie

Foto obrazy są też idealnym sposobem na to, by pokazać światu, co w Tobie drzemie. Czy jesteś typem buntownika, czy marzycielem-romantykiem? Czy pasjonuje Cię przyroda? A może motoryzacja? Z tego punktu widzenia foto obrazy to pewnego rodzaju sztuka. A zatem wprowadź do swojego najbliższego otoczenia szczyptę sztuki. Skorzystaj ze zdjęć z naszej bazy, bądź prześlij nam własne artystyczne wizje rzeczywistości. Oferujemy także zdjęcia XXL na papierze foto jako propozycję bardziej minimalistyczną.

Pierwsze skojarzenie z foto obrazami wielu z Was to pewnie nieszczęsne fototapety, które tworzyły kiczowate wnętrza mieszkań naszych babć. My jednak chcielibyśmy zwrócić uwagę na dwie różnice. Pierwszą jest człon "obrazy" i "tapety". Nie stworzymy dla Ciebie ściany z wymarzonym zdjęciem, ale wymarzone zdjęcie na ścianie. Foto obraz jest jak obraz, tylko przystępny dla każdej kieszeni i oferujący więcej możliwości aranżacji wnętrza. Łatwy w montażu, łatwy w demontażu, świetnie wpasowujący się w przestrzeń i, przede wszystkim, wyrażający Ciebie.

Druga różnica to XX i XXI wiek. Postęp techniczny zrobił ogromny krok naprzód, co pozwala nam tworzyć wysokiej jakości odwzorowania w 100% odpowiadające zdjęciom. Zresztą, sprawdźcie sami. Spróbujcie dotknąć powierzchni naszego foto obrazu, a przekonacie się, że dotkniecie tego, co obraz ten przedstawia...

Czytaj także: