/ Blog

ZWIERZĘCY FOTOOBRAZ DLA KAŻDEGO

Domowe safari.

Cętki, paski, łatki, skóra węża lub krokodyla. Motywy zwierzęce na stałe wpisały się w świat mody, ale coraz częściej pojawiają się w naszych mieszkaniach. Doskonałym dopełnieniem pomieszczenia, na przykład, w stylu kolonialnym, będzie fotoobraz z motywem egzotycznych zwierząt. Dlaczego? Dekoracje w tym stylu czerpią inspirację z krajów afrykańskich i dalekiego wschodu. Co więcej, ważne są również materiały, z jakich są wykonane: ma być naturalnie. Wydruk na bawełnianym płótnie, które naciągnięte jest na drewniane krosno, z żyrafą na tle zachodzącego słońca wpisuje się klimat takiego wnętrza znakomicie. KLIK. Również styl glamour czerpie inspirację z natury. Lamparcie cętki albo zebra to motywy chętnie wybierane przez kobiety. Nic w tym dziwnego, są bardzo szykowne i dziewczęce. Warto jednak stosować je z umiarem, bo łatwo przesadzić i z ekstrawagancji wpaść w kicz. Czarno biały fotoobraz z zebrą na stonowanym tle KLIK z pewnością wystarczy, gdy chcemy dodać swojej sypialni nieco pazura. 

 

Dziecinnie proste.

Dzieci oprócz pluszaków uwielbiają zwierzęta, w szczególności psy i koty. Dlatego dobrym pomysłem na ozdobienie dziecięcego pokoiku jest fotoobraz z wizerunkiem ulubionych zwierzaków. Takie dekoracje na ścianie wprowadzą przyjemny i radosny klimat, ważny dla dzieci i podczas nauki i podczas zabawy. Postaw na harmonijne, stonowane kolory, na przykład beże albo pastele, by uzyskać spójną całość z pozostałymi elementami wystroju. W zależności od wieku dziecka możesz wybrać wydruk na płótnie z bajkową podobizną zwierząt KLIK, albo ich realne odzwierciedlenie KLIK. Jeśli dziecko jest na tyle duże, możesz pokazać mu nasze propozycje fotoobrazów, aby samodzielnie wybrało ulubionego zwierzaka do wydrukowania.

 

Twój pupil inspiracją. 

Czasem najlepsze rozwiązania znajdują się tuż pod nosem, a dokładniej, pod ręką, którą głaszczesz swojego pupila. Dla wielu z nas pies albo kot to nie tylko zwierzę, ale pełnoprawny członek rodziny. Masz tysiące zdjęć ukochanego pupila na telefonie? I bardzo dobrze! Zamień je w fotowydruk i udekoruj ściany swojego lokum unikatowym obrazem. Fotoobraz z własnego zdjęcia, które zrobiono telefonem, to najszybszy i najprostszy sposób na zmianę wnętrza. Ważne jednak jest, by zdjęcie było dobrej jakości i najlepiej przesłane do nas prosto z urządzenia, lub dysku komputera (zdjęcia pobrane np. z Facebooka są dużo gorszej jakości i często uniemożliwiają wydruk). Tym sposobem wprowadzisz zwierzęcy akcent do wystroju i przywołasz wspomnienia związane z czworonożnym przyjacielem rodziny. 

 

 

Czytaj także: