/ Blog

Przytulny garaż? Ze zdjęciami XXL wszystko jest możliwe!

Przytulny garaż? Ze zdjęciami XXL wszystko jest możliwe!

Planując aranżację swojego mieszkania, myślimy przede wszystkim o salonie, sypialniach, przedpokoju, kuchni, łazience. Zapominamy zwykle z kolei o pomieszczeniach, które nie stanowią naszej „wizytówki”, ale są równie istotne dla naszego funkcjonowania, jak wyżej wymienione. Ci, którzy mają dostęp, korzystają bowiem ze strychu, spiżarni czy garażu. W tym ostatnim spędzają najwięcej czasu głównie mężczyźni (głównie, choć nie tylko). Zwłaszcza dla tych lubiących majsterkowanie jest to czasem niemal jedno z ulubionych pomieszczeń. Dlaczego więc nie uprzyjemnić przebywania w nim? Wystarczy zawiesić tu i ówdzie zdjęcie XXL prezentujące charakterystyczne dla garażu sprzęty, samochody, motory czy rowery, aby garaż stał się miejscem prawdziwie atrakcyjnym.

Pasja na ścianie

Jeżeli możemy spełniać się w swojej pasji w miejscu dodającym nam energii do jej realizowania, to pasja ta przynosi nam więcej radości. To żadna tajemnica. Dlatego, drogi majsterkowiczu, miłośniku samochodów czy motocykli, stwórz z garażu przestrzeń motywującą do rozwijania Twojej pasji, a jednocześnie miłą dla oka. Czasem ciekawe zdjęcia XXL na ścianach w garażu mogą podsunąć Ci nowy pomysł, rozwiązać zagwozdkę. Jeśli garaż jest Twoim azylem, w którym zapominasz o stresach związanych z pracą, dodaj do zdjęć XXL motyw humorystyczny. Wiele pomysłów i gotowych propozycji zaczerpnąć możesz z naszej galerii fotografii. A może masz własne osiągnięcia z wyścigu bądź fotografię ze zlotu osób dzielących z Tobą pasje? Ściana w garażu to najlepsze miejsce na taki „album ścienny”!

Dlaczego w garażu akurat zdjęcie XXL?

Garaż to, mówiąc wprost, miejsce zwykle bardziej zakurzone i zabrudzone niż mieszkanie. Choćbyśmy dbali o niego tak jak o własną sypialnię, specyfika pomieszczenia, jego przeznaczenie, dostający się tu kurz i brud stwarzają mniej delikatne warunki dla wszelkich dodatków. Ograniczeniom tym idealnie odpowiadają zdjęcia XXL, które, w przeciwieństwie do na przykład obrazów na płótnie, są bardziej odporne na zabrudzenie, a raczej mniej na nie podatne. Ze względu na cienką i płaską powierzchnię, kurz osadza się na nich w znikomych ilościach – więcej przy zastosowaniu ram czy antyram. Swoim surowym stylem jednocześnie zręcznie wpasowują się w charakter garażowy.

Czytaj także: