/ Blog

Album ze zdjęciami XXL – spersonalizowany prezent dla Babci

Album ze zdjęciami XXL – spersonalizowany prezent dla Babci

W życiu każdego z nas są takie osoby, które znaczą wyjątkowo dużo. Jedną z nich bez wątpienia jest babcia. To taka trochę druga mama, a jednocześnie ciocia i przyjaciółka. W tym wszystkim pełni rolę swego rodzaju łącznika pokoleń, przekazując wnukom wiedzę i doświadczenia z wielu lat wstecz. Bez wątpienia więc babcie zasługują na wyjątkowe prezenty, które nie tylko sprawią radość, ale także będą wyrazem naszej miłości, przywiązania i wdzięczności. Takim prezentem może być album ze zdjęciami XXL – pełen obrazów wspólnych chwil.

Zdjęcia XXL w albumie? Tak!

Zdjęcia XXL to, wbrew pozorom, nie tylko ozdoba ścian naszych mieszkań, miejsc pracy, klubów fitness czy hoteli. Występują bowiem także w formacie „mini” XXL. Ten z kolei świetnie nadaje się właśnie do albumów ze zdjęciami. Z ich wykorzystaniem każdy szczegół fotografii będzie widoczny, uwiecznione twarze bardziej żywe, a krajobrazy silniej oddziałujące na nasze zmysły. Bardzo powszechnym ostatnio pomysłem są tak zwane fotoksiążki, czyli dosłownie książki ze zdjęć – powieść o życiu zamknięta w fotografiach. Sama fotoksiążka jest czymś zgoła odmiennym od albumu ze zdjęciami, jednak łączy ją z albumem wykorzystanie właśnie zdjęć XXL.

Jaki motyw albumu dla babci wybrać

Prezent ze zdjęć dla babci to świetny sposób na to, by pokazać jej, jak ważną osobą dla nas jest. Warto zatem poszukać ciekawych i ważnych dla niej fotografii z jej życia i wpleść w nie takie, na których i my widniejemy. Bardzo często spotykany motyw albumu jako krótkiej historii życia, czasem nostalgicznej, czasem humorystycznej to świetny pomysł na spersonalizowany prezent i jednocześnie pamiątkę do końca życia. Innym motywem mogą być zdjęcia dotyczące tylko naszych wspólnych z babcią chwil. Od narodzin, poprzez chrzest, pierwsze urodziny, pierwsze wakacje u babci, spędzone wspólnie święta, aż po kolejne etapy naszego życia. W ten sposób stworzymy bogatą w zdjęcia XXL księgę wspólnych pamiątek, tym bardziej wzruszających i wzmacniających więzy rodzinne, jeśli oglądanych podczas rodzinnego spotkania.

Czytaj także: