/ Blog

Stwórz wyjątkowy hotel z foto obrazami na płótnie

Stwórz wyjątkowy hotel z foto obrazami na płótnie

Niezwykłą zaletą foto obrazów na płótnie jest ich uniwersalność. Wyglądają świetnie w różnych pomieszczeniach w domu, ale i w miejscach pracy takich jak biuro, restauracja, salon fryzjerski, kosmetyczny, klub fitness czy zwykły sklep odzieżowy. W każdym z tych miejsc potrafią podkreślić charakterystyczny dla nich klimat oraz uatrakcyjnić warstwę wizualną, a przez to wpłynąć na odbiór przez klientów. Fotografie wydrukowane na płótnie to też świetny sposób na ciekawy motyw w hotelu, w którym wprowadzają określony nastrój i czynią wnętrze bardziej przytulnym.

Przyjemny akcent foto obrazu już u wejścia

Wejście do hotelu: przed Tobą otwierają się drzwi przesuwne, za nimi ukazuje Ci się jasny hol z recepcją na wprost Twoich oczu. Nagie ściany sprawiają niegościnne wrażenie… Zaraz, wróć. Przecież na ścianach wiszą foto obrazy na płótnie! I w tym momencie zapewne w Twojej wyobraźni zimny hol zmienił się w przytulny przedsionek do jeszcze przytulniejszych pokoi. Taki właśnie efekt mogą dać w hotelu fotografie drukowane na płótnie. Nic prostszego, prawda? Warto pamiętać jednak, że foto obraz, ot tak, nie wystarczy. Należy jeszcze koniecznie dopasować jego tematykę i kolorystykę do stylizacji hotelu. Bardziej klasyczny będzie idealnym domem dla foto obrazów prezentujących dzieła sztuki, natomiast nowoczesny stworzy harmonijną całość z obrazami prezentującymi wyraziste formy.

W pokoju hotelowym jak w domu

Ogromnym atutem foto obrazów na płótnie jest ich przyjazny charakter. Wykorzystany do ich produkcji materiał przywodzi na myśl przytulne wnętrze ciepłego, własnego mieszkania. Warto tę cechę wykorzystać w pokojach hotelowych. Zbyt wiele hoteli w Polsce jest nijakich, zimnych w odbiorze, sprawiających wrażenie niegościnnych. A o ileż przyjemniej spędza się pobyt poza domem w warunkach jak najbardziej do domowych zbliżonych! Wystarczy foto obraz na płótnie nad łóżkiem, nad stolikiem kawowym, w łazience… Fotografia krajobrazu, zdjęcia tematyczne lub abstrakcyjne na pewno sprawią, że wynajmowany pokój pozostanie gościom w pamięci na długo. Aby dodatkowo spersonalizować wnętrze hotelu, warto wykorzystać fotografie tegoż obiektu, jego okolic, ciekawych gości, historycznych momentów, dzieł pędzla miejscowych artystów – pomysłów jest cała masa. Wystarczy sięgnąć i można czerpać garściami.

Czytaj także: