/ Blog

ZIMOWA SCENERIA PRZEZ CAŁY ROK

Góry, lasy, pola, doły.

Dla tych, dla których zima to ulubiona pora roku proponujemy wyjątkowe, a zarazem bardzo proste rozwiązanie: fotoobraz ze śnieżnym motywem. Powieszony na ścianie wprowadzi Cię w dobry nastrój nawet wtedy, gdy kapryśna czasami pogoda zawodzi. Foto obraz z zimowym pejzażem powieszony nad kominkiem doskonale podkręci świąteczną aurę. Możesz wybrać spośród wielu gotowych grafik, albo wykorzystać własne zdjęcie zrobione podczas zimowego wypoczynku. Daj się zainspirować i sprawdź naszą bazę gotowych propozycji. Wiejskie domy pokryte bielutkim śniegiem, skąpane w pełnym słońcu przywiodą Ci na myśl zimowe ferie spędzane w dzieciństwie u dziadków KLIK. A może marzysz o wyprawie po odległych dzikich lasach, które przemierzyć można jedynie za pomocą psiego zaprzęgu? KLIK Albo o niezwykle romantycznej chatce z drewna nad brzegiem jeziora, ukrytej za drzewami, z dala od zgiełku miasta? KLIK.

Jedno jest pewne: choć zimą ziemia pokryta jest grubą warstwą lodu i śniegu i mniej wtedy kolorowych akcentów, to zimowe krajobrazy wprowadzają w cudowny nastrój spokoju i zjednoczenia z naturą. Możesz podarować sobie ten bajkowy krajobraz i to bez wychodzenia spod ciepłej kołdry.

 

Nie tylko dla wielbicieli gór. 

Jak zima, to muszą być góry. I faktycznie, coś w tym jest. Motywy ośnieżonych szczytów górskich, majestatycznych i zapierających dech w piersi, cieszą się bardzo dużą popularnością. Nawet jeśli ktoś z górami miał styczność jedynie na obrazku, to fotowydruk z takim motywem w sypialni czy salonie gwarantuje atmosferę głębokiego spokoju i relaksu. W naszej szerokiej bazie gotowych motywów znaleźć można całkiem sporo zimowych scenerii, które w mig przeniosą każdego w świat zimowych wypraw na szczyt - KLIK.

Czytaj także: