Wzruszająca pamiątka, czyli Wasze pociechy na fotoobrazie

Jak głosi przysłowie, po dzieciach poznajemy, że się starzejemy i zgodzą się z tym nie tylko rodzice. Oglądaniu rodzinnych albumów towarzyszą chwile pełne wzruszeń właśnie ze względu na zdjęcia dzieci. Warto zachować te piękne wspomnienia na zawsze i uwiecznić wizerunek swojej pociechy na fotoobrazie.

Cud narodzin.

Narodziny dziecka to przełomowy moment w życiu całej rodziny. Takie chwile pełne wzruszeń i radości warto podkreślić w wyjątkowy sposób. Coraz większą popularnością cieszą się sesje noworodkowe lub niemowlęce, organizowane przy pomocy profesjonalnych fotografów. Urocze dodatki i odpowiednio dobrane tło tworzą piękną oprawę dla słodko śpiącego bobasa. Takie zdjęcie, w formie wydruku na płótnie czy zdjęcia XXL,  to piękna pamiątka, ale i doskonała ozdobna sypialni świeżo upieczonych rodziców czy pokoju maluszka. Fotoobraz z wizerunkiem niemowlaka to również dobry pomysł na prezent, na przykład na dzień babci czy dziadka.

 

Zachować beztroskie chwile dzieciństwa.
Podobnie jak w przypadku sesji niemowlęcych coraz częściej rodzice decydują się na sesje zdjęciowe starszych dzieci. Zwykle odbywają się w plenerze, lub z wykorzystaniem zabawek nie tylko dla urozmaicenia fotografii-dzieci szybko się nudzą i nie pozostają w jednym miejscu na długo. Na szczęście w obecnych czasach ery smartfonów, ze wbudowanym aparatem, nie trudno o uchwycenie danej chwili na fotografii. Pierwsza jazda na rowerze, pierwszy dzień szkoły czy przyjęcie urodzinowe w gronie rówieśników to momenty,  gdy fotografem stają się rodzice. Obraz na płótnie z własnego zdjęcia z wizerunkiem roześmianego dziecka to wyjątkowa pamiątka na długie lata a może i nawet pokolenia, dostarczająca wielu emocji i wzruszeń. 

Rodzinny portret.
Gdy zbliżają się święta Bożego Narodzenia łatwo zaobserwować wzrost popularności rodzinnych sesji zdjęciowych wraz z pociechami. I bardzo dobrze! Po pierwsze, to czas spędzony wspólnie na dobrej zabawie, dostarczający wielu wspomnień i radości zarówno dla rodziców jak i dzieci. Po drugie, taki portret rodzinny to doskonała ozdoba dla ścian Twojego domu, lub prezent dla dalekich krewnych zza oceanu. Dziecięce słodkie i roześmiane buzie na takich fotografiach oglądane po latach gwarantują pełnie wspomnień i łzy radości.

Czytaj także: