Jaki fotoobraz do kuchni i jadalni?

Kuchnia i jadalnia to serce każdego domu. To tutaj toczy się życie rodziny, bo przecież znane jest powiedzenie, że „przez żołądek do serca”. Z tego powodu zależy nam, by w tych pomieszczeniach wystrój był nie tylko praktyczny, ale także efektowny wizualnie. Aby podkreślić unikalny charakter wnętrza, warto zastosować wyjątkowe elementy dekoracyjne.

Ozdób ścianę kuchni

 

Kuchenne wnętrza kojarzą nam się przede wszystkim z kafelkami, płytkami czy wieszakami na kuchenne przyrządy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by ozdobić ścianę kuchni w nietypowy sposób. Idealnym rozwiązaniem będzie fotoobraz. Fotowydruki na płótnie do kuchni mogą przedstawiać różne motywy związane z żywnością czy napojami. Absolutnym hitem są soczyście zielone zioła, które dodają energii każdego dnia. Równie dobrze możesz postawić na motyw gotowych dań czy słodkich przekąsek. Taka dekoracja wnętrza będzie pobudzać apetyt i poprawiać nastrój.

Stylowo w jadalni

 

Wnętrzem, w którym również warto zastosować fotoobrazy jest jadalnia. Tutaj również sprawdzą się wszelkie motywy związane z kulinarnymi specjałami. Aromatyczne przyprawy, soczyste owoce czy słodkie desery to pomysł na dekorację jedyną w swoim rodzaju. Nie brakuje zwolenników fotoobrazów z cytatami czy napisami motywującymi. Znamy je przede wszystkim z grafik, jednak coraz częściej stosowane są także jako element fotoobrazów na płótnie idealnych do jadalni czy kuchni.

Dlaczego właśnie fotoobrazy?

 

Fotowydruki na płótnie doskonale nadają się do wnętrz kuchni czy jadalni głównie ze względu na swoją odporność. Szczególnie w kuchni wilgotność powietrza może być dość duża, a to z kolei mogłoby zniszczyć tradycyjny obraz. Fotoobraz natomiast jest odporny i wytrzymały również na niekorzystne warunki. Kolory nie blakną, a jakość wydruku się nie pogarsza. Obraz pozostaje piękny przez długie lata użytkowania. Za wyborem obrazu na płótnie przemawia także jego niska cena oraz ogromna uniwersalność- motyw takiego obrazu możesz dostosować dowolnie do własnych upodobań.

Kawa w kuchni

 

Wielu z nas to kawosze. Jej smak oraz aromat postawią na nogi nie jednego. W jadalniach oraz kuchniach coraz częściej pojawiają się na ścianach motywy związane z kawą. Ziarna kawy, motywacyjna treść, a może po prostu gorący kubek pełen ulubionej kawy? U nas dzień zawsze zaczyna się od kawy!

 

Motywy roślinne w kuchni

 

Roślinność w kuchni pojawiła się początkiem 2014 roku i mocno utrwaliła się do dziś i nie jest to żadna nowość.  Na ścianach waszych kuchni często można spotkać motywy ziół, słoneczników oraz kwiatów rodem z łąki. Kuchnia to miejsce codziennego użytku i bardzo ważne jest, aby jej wnętrze motywowało nas do codziennego życia. Ciekawym rozwiązaniem jest szeroka panorama widoku łąki o zachodzącym słońcu, słoneczniki, maki lub uwielbiana przez Was lawenda. Zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji poniżej.

 

Ciasta i inne wypieki

 

Z reguły uwielbiamy domowe "pichcenie". Nic nie przynosi większej radości niż widok swojej pracy skomponowanej ze świetnym smakiem. Bo co lepiej smakuje do porannej kawki niż kawałek sernika lub szarlotki z lodami? W naszej bazie znajdziecie ogromny obszar poświęcony właśnie ciastom i domowym wypiekom.

Czytaj także: