Fotoobraz na dzień Matki

Prezent na Dzień Matki? Tylko fotoobraz ze zdjęcia!

 

Zbliża się maj. Drzewa pokryją się zielenią, kobierce kwiatów wybuchną pięknymi zapachami. Znów będziemy świętować jeden z najważniejszych dni w roku- Dzień Matki. Czy masz już pomysł na prezent? Nie? Nic straconego! Mamy dla Ciebie propozycję, a jest nią fotoobraz ze zdjęcia!

Uśmiech na twarzy każdego dnia.

Dawniej wszystkie zdjęcia skrzętnie przechowywało się w albumach, by wracać do nich kilka razy w ciągu roku, zwykle przy okazji jakichś większych uroczystości rodzinnych. Ma to swój urok, bo dotyk pożółkłych kartek starego albumu jest nie do podrobienia. Dzisiaj są jednak zupełnie inne możliwości zatrzymania chwili na dłużej. Jest nią fotoobraz. Tego typu zdjęcie na płótnie będzie nie tylko wspaniałą dekoracją, zastępującą standardowy obraz na ścianie, ale także nietuzinkową pamiątką, którą doceni każdy, a w szczególności matka, tak czuła na emocje swoich dzieci i obserwująca nieubłagany upływ czasu.

Wydrukuj swoją ulubioną chwilę i zostaw na dłużej

Fotoobraz ze zdjęcia wspólnych chwil to dla każdej matki wprost wymarzony prezent od dziecka. Nic nie ucieszy matki bardziej niż taka pamiątka, zwłaszcza, że powieszona na ścianie, będzie towarzyszyć każdego dnia. Fotoobraz na płótnie ze zdjęcia to świetna alternatywa dla zwykłych albumów czy małych ramek na zdjęcia. Wystarczy tylko zdjęcie w dobrej jakości w wersji cyfrowej, by zamienić je na doskonałej jakości fotoobraz na prawdziwym malarskim płótnie. To świetny sposób na stworzenie zindywidualizowanej dekoracji, która sprawdzi się doskonale w każdej aranżacji- zarówno tej klasycznej, jak i nowoczesnej.

Jeśli wciąż nie masz pomysłu na wspaniały prezent dla mamy z okazji jej święta, postaw na fotoobraz ze zdjęcia. Gwarantujemy chwile pełne wzruszeń i pełnię wdzięczności i radości obdarowanej. Do stworzenia fotoobrazu możesz wykorzystać dowolne zdjęcie, masz więc ogromne pole do popisu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by postawić na fotoobraz XXL bądź np. trzy mniejsze w formie tryptyku. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług najwyższej jakości fotoobrazów drukowanych na prawdziwym, bawełnianym płótnie malarskim.


Motyw kwiatów w obrazach

Lubimy przebywać w otoczeniu kwiatów, niekoniecznie tylko w naszych ogrodach.
W zależności od dominujących barw naszego pomieszczenia, mamy do wyboru bardzo obszerną kolekcję różnych kwiatów. Często sięgacie po lawendę oraz słoneczniki.
Sprawdź naszą ofertę obrazy – kwiaty na płótnie.

Abstrakcja w salonie?

Abstrakcje nie od wczoraj wprawiają w zachwyt nie jedną osobę. Mają one w sobie coś przyciągającego, namawiają do chwili refleksji. Trochę jak z oglądaniem nieba, każdy znajdzie tam coś innego. Świetnym pomysłem jest dopasowanie kolorów abstrakcji do dodatków kolorystycznych swojego salonu, aby razem z nimi tworzyć idealną kompozycję swojego salonu.

Krajobrazy na ścianie


W naszej ofercie nie zabraknie naturalnie różnego rodzaju krajobrazów!
Skaliste wzgórza, zamglony las a może molo o zachodzącym słońcu? Jesteśmy przekonani, że przeszukując motywy krajobrazów nie raz się zgubisz i będziesz mieć nie lada zagwozdkę co wybrać.

 

 

 

Czytaj także: