Fotoobraz do pokoju dziecka

Fotoobraz zamiast obrazu

 

Jeszcze kilkanaście lat temu, na ścianach większości pokojów w naszych domach czy mieszkaniach znajdowały się głównie obrazy. Martwa natura czy pejzaże, nierzadko ręcznie malowane, mają niewątpliwie swój urok, jednak dzisiaj coraz częściej szukamy czegoś innego. Czegoś, co w kilka chwil przeniesie nas w zupełnie inną rzeczywistość. Alternatywą dla tradycyjnych obrazów mogą być fotoobrazy.

Fotoobrazy mają jeden wspólny punkt z tradycyjnymi obrazami- są drukowane na bawełnianym płótnie, zupełnie takim samym, jak w przypadku rękodzieła. Fotowydruki doskonale sprawdzą się w pokoju dziecka, zwłaszcza, że oferta tego typu dekoracji stale się powiększa.

Jakie motywy warto wziąć pod uwagę?

 

W przypadku fotoobrazów mamy tę przewagę, że właściwie nic nas nie ogranicza. Fotowydruk można stworzyć właściwie z każdego zdjęcia, również tego wykonanego samodzielnie. Jeśli więc zechcesz ozdobić dziecięcy pokój fotoobrazem z podobizną jego pupila czy ze zlepkiem zdjęć z rodzinnych wycieczek, nic nie stoi na przeszkodzie.

Fotoobraz zamiast pendrive’a

 

Kiedy rodzi się dziecko, młodzi rodzice wykonują mnóstwo zdjęć, chcąc zatrzymać chwile, które naprawdę szybko uciekają. Setki, tysiące zdjęć zapisujemy na dyskach, płytach czy pendrive’ach, a w razie jakiejkolwiek awarii sprzętowej, tracimy wszystko. Takich zdjęć nie da się powtórzyć, strata jest więc ogromna. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest więc zastosowanie zdjęcia jako fotoobrazu, który rewelacyjnie sprawdzi się jako dekoracja wnętrza.

Spokojnie i radośnie

 

W dziecięcym pokoju powinno być przede wszystkim miło i radośnie. Oczywiście, nie każdy maluch będzie się dobrze czuł w pokoju pełnym kolorów. Istnieją jednak fotoobrazy, które oprócz tego, że są pozytywne i sympatyczne, są także harmonijne. Możesz postawić na fotoobrazy z podobiznami ulubionych zwierząt.  Doskonałym pomysłem są także fotoobrazy z personalizacją. Pozwalają one na stworzenie indywidualnej, dostosowanej do własnych potrzeb dekoracji wnętrza.

Wiele osób uwielbia fotoobrazy z nadrukowanym tekstem np. wiersza czy modlitwy. W pokoju dziecka to bardzo wzruszający, piękny znak własnych przekonań, a oprócz tego po prostu doskonały sposób na stworzenie przyjemnej w odbiorze dekoracji.

Bardzo przyjaznymi fotoobrazami do pokoju dziecka są te przedstawiające uproszczone sylwetki zwierząt zachowanych w ciepłych, pastelowych kolorach. Takie fotowydruki mają to do siebie, że będą pasować do każdego pokoju, bez względu nawet na jego kolorystykę. To świetny sposób na stworzenie przyjemnego klimatu, który będzie poprawiał humor każdego dnia.

Bajkowy świat

 

Dziecięcy pokój jest dość wymagający pod kątem aranżacyjnym. Musimy się postarać, by sprostać oczekiwaniom malucha, ale też odrobinę swoim- w końcu w dziecięcym pokoju spędzamy całkiem sporo czasu każdego dnia. Nieodzownym elementem większości dziecięcych pokojów są bajkowe postaci. Chyba każde dziecko posiada ulubiona bajkę i jej bohatera, którego uważa za idola. Fotoobraz z takim motywem z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego malucha, ale także rodzica, bo fotowydruki w takiej formie są naprawdę przyjaźnie nastrajające.

Dlaczego warto zastosować fotoobraz?

 

Fotoobraz to doskonała dekoracja każdego wnętrza, również dziecięcego pokoju. Za jego pomocą w zaledwie kilka chwil możesz stworzyć zupełnie nowy klimat i wystrój. Fotoobrazy mają żywe, wyraziste kolory, są drukowane w doskonałej jakości. Różnorodność dostępnych opcji i możliwość dostosowania ich do indywidualnych oczekiwań sprawia, że fotoobrazy stają się nr 1 wśród najbardziej stylowych dekoracji każdego pięknego wnętrza.

Czytaj także: