DŻUNGLA, LAS, ŁĄKA CZYLI ROŚLINNE MOTYWY NA FOTO OBRAZIE

Moda na roślinne motywy ozdobne trwa od dawna i to właśnie z tej kategorii drukujemy dla Was największą ilość fotoobrazów. Dzięki botanicznym wzorom możesz poczuć smak gorących wakacji, przenieść się w tropiki lub do rajskiego ogrodu pełnego kwiatów. Z powodzeniem tak ozdobiona ściana stanie się centralnym punktem Twojego wnętrza.

 

Roślinne motywy nie tylko dla miłośników kwiatów.

Kwiaty na ogół kojarzą się kobieco i romantycznie i ich wydruk powieszony na ścianie doskonale podkreśli wnętrze w stylu glamour. Ale przecież rośliny to nie tylko kolorowe pąki — to również mocna, nasycona zieleń liści czy traw. Dużą popularnością cieszą się charakterystyczne liście bananowca czy monstery, dzięki którym możemy przenieść się myślami do ciepłych krajów i zapomnieć o nieprzyjemnej aurze za oknem.

 

Swojsko lub egzotycznie.

Piękno natury zachwyca każdego dzięki swojej różnorodności. Tak samo różnorodne mogą być wydruki na płótnie z motywem roślin. W zależności od preferencji czy stylu wnętrza możesz wybierać spośród ogromnej liczby motywów i barw. Wizerunek palm, bambusa czy rajskich kwiatów za sprawą soczystych barw z pewnością ożywi dekorowane pomieszczenie i nada mu tropikalnego charakteru. Dla miłośników wiejskich krajobrazów polecamy motyw winnic czy złocistych pól zbóż. Taki obraz z pewnością wprowadzi przytulny i nostalgiczny nastrój. Nie grasz w zielone? Żaden problem! Przy wnętrzach utrzymanych w stonowanych barwach również sprawdzą się roślinne wzory, ale w ciepłych barwach np. korony drzew jesienią.

 

Uniwersalne i ciągle modne.

Fotoobrazy i plakaty z motywem roślin to dobry wybór do każdego pomieszczenia i mowa tutaj nie tylko o domowym zaciszu salonu czy sypialni. Doskonale sprawdzą się również w biurze czy salonie piękności — ten trend nie wychodzi z mody. Wnętrze urządzone zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym stylu możesz z powodzeniem ozdobić wydrukami roślin. Przy bardziej romantycznych pomieszczeniach postaw na przykład na kwiaty w przygaszonych barwach, a do nowoczesnych designerskich loftów na minimalistyczny akcent liści w nasyconych kolorach. Niezależnie od stylu, jaki wybierzesz, motyw natury wprowadzi Ciebie i twoich gości w pozytywny, przytulny nastrój.

Czytaj także: