/ Blog

Sprawdzony prezent na dzień babci i dziadka

21 i 22 stycznia każdy powinien zaznaczyć w swoim kalendarzu, bo tego dnia obchodzimy dzień babci i dziadka. Warto, a nawet trzeba, pamiętać o najstarszych z rodu przez cały rok, ale w tych dniach zachęcamy do wyjątkowego celebrowania swoich dziadków, obdarowując ich uśmiechem i prezentami od serca. W końcu każda okazja do świętowania jest dobra! 

 

Jest wiele praktycznych przedmiotów, którymi możesz obdarować babcię i dziadka w ich dniu. Dobrym rozwiązaniem jest wspólny prezent dla seniorów. Niezależnie od tego, czy obdarujesz babcię i dziadka z osobna, czy razem, pamiętaj, że najcenniejszym prezentem jest wspólnie spędzony czas w gronie najbliższych. Dobrze wiedzą o tym nasi dziadkowie i jesteśmy pewni, że właśnie ze wspólnej rozmowy przy kubku herbaty i obecności bliskich czerpią najwięcej radości. Wśród rodzinnej atmosfery seniorzy lubią wspominać odległe czasy i snuć opowieści, ku uciesze dzieci jak i dorosłych. Jeśli decydujesz się na jakiś upominek, wybierz na przykład coś wzruszającego. Prezentem, który przywoła wspomnienia, sentymenty i poruszy serce z pewnością jest fotoobraz z własnego zdjęcia. 

 

Wybierając zdjęcie, z którego powstanie obraz na płótnie, nie musisz się ograniczać. Może to być wspólne zdjęcie dziadków z czasów ich młodości, nawet takie, które nieco zniszczył czas. Przed przeniesieniem fotografii na płótno, próbujemy wszelkich sposobów na poprawienie jej jakości. Albo wybierz coś „świeższego” na przykład zdjęcie całej rodziny na tle choinki, zrobione podczas ostatniej wigilijnej kolacji. Wystarczy, że wgrasz plik ze swojego telefonu, podczas składania zamówienia i gotowe.

 

Fotoobraz, niczym dzieło malarskie sprzed wieków, tworzymy na prawdziwym, bawełnianym płótnie. To całkiem inny rodzaj dekoracji wieszanych na ścianie, które łączą dobrze znane formy z nowoczesną techniką druku. To zdjęcie, ale jednak obraz, w dodatku atrakcyjniejszy pod względem ceny od klasycznego malunku na płótnie. Co więcej, możesz wybrać dowolną wielkość, kształt i rodzaj płótna. Pamiętaj, że wartościowy, nie znaczy drogi. Liczą się emocje i uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby, nie cena. Prezentując z okazji dnia babci i dziadka fotoobraz dla swoich dziadków, podarujesz nie tylko dekorację, ale piękną, wzruszającą pamiątkę na lata.

 

P.S Z okazji nadchodzącego dnia babci i dziadka przygotowaliśmy specjalny rabat. Za złożone zamówienia na fotoobrazy zapłacisz teraz tylko połowę ceny. Sprawdź szczegóły na Gotowe obrazy na płótnie – wieloczęściowe i jednoczęściowe | Wydrukinasztuki.pl. 

Czytaj także: