/ Blog

Halo! Tu jesień – a kysz szarym porankom dzięki barwnym foto obrazom

Halo! Tu jesień – a kysz szarym porankom dzięki barwnym foto obrazom na płótnie

Tegoroczna jesień była dla nas niezwykle łaskawa. Wysokie temperatury, dużo słońca, mało opadów. Na przestrzeni wielu tygodni świat mienił się odcieniami złota, pozytywnie nastrajając mimo coraz krótszego dnia i coraz ciemniejszych nocy. Zima nadeszła jednak nieubłaganie wraz ze swym, prawdę mówiąc, wyjątkowym urokiem. Zanim to jednak nastąpiło, czekała nas jeszcze, pora przejściowa: szara, bezlistna, wietrzna i deszczowa druga połowa listopada. O tej porze roku wręcz prosi się wprowadzić trochę kolorów i ciepła do codziennego życia. Nie odkryjemy Ameryki twierdząc, że jest to zadanie w sam raz dla foto obrazów na płótnie. Samo płótno sprawia już, że na sercu cieplej. Do tego odpowiednio dobrana fotografia i wymarzony efekt gotowy!

W naturze siła barw

Jednym ze sposobów rozświetlenia i ocieplenia wnętrza w ciemne jesienne wieczory są foto obrazy na płótnie prezentujące słoneczne krajobrazy. W jasnym salonie dobrze sprawdzą się fotografie oblanych południowym słońcem pól i łąk, w sypialni z kolei poranek umilą wizerunki długich cieni drzew w zachodzącym słońcu bądź promienie wstającego dnia, wyglądające zza pagórka. Te i wiele więcej pomysłów znajdziesz na naszej stronie w dziale krajobrazy, jeżeli jednak dysponujesz własnymi fotografiami przyrody, które dodają Ci energii w chłodne, szare poranki, i z nich stworzyć możemy wysokiej jakości foto obrazy.

Nieco abstrakcji na chłodne wieczory

Innym sposobem rozweselenia wnętrza zalegającego w jesiennych mrokach jest wprowadzenie do niego barwnego elementu abstrakcyjnego. Takie rozwiązanie to trafiony pomysł dla wnętrz modernistycznych, które nie boją się ryzyka. Ciekawą propozycję stanowią nasze foto obrazy z motywem kółek, które zarówno prezentowanymi formami, jak i kolorystyką przełamują jesienną chandrę. Abstrakcyjne kółka na foto obrazie na płótnie to na tyle uniwersalna ozdoba, że nadaje się w zasadzie do każdego rodzaju pomieszczenia, od korytarza, poprzez salon, aż po kuchnię i łazienkę. To też świetny pomysł na dodanie energetycznego elementu wystroju do pokoju dziecięcego, w którym mogą być nową inspiracją dla dziecięcych dzieł sztuki.

Czytaj także: