/ Blog

Fotoobraz do każdego wnętrza

Fotoobrazy z powodzeniem zastępują tradycyjne malowidła w naszym domu, godnie zajmując ich miejsce na ścianach. Dekorują, przyciągają wzrok i robią niezwykłe wrażenie wszędzie, gdzie zostaną umieszczone. Czym właściwie są fotoobrazy?

Fotoobrazy są wydrukami, tworzonymi na bawełnianym płótnie malarskim. Płótno z gotowym nadrukiem zostaje naciągnięte na drewniany blejtram, który z powodzeniem możemy powiesić na ścianie. Najpopularniejsze są fotoobrazy prostokątne, coraz częściej jednak klienci decydują się na wersje kwadratowe czy panoramiczne. Najbardziej spektakularne efekty dają natomiast fotoobrazy wieloczęściowe, czyli dyptyki czy tryptyki.

Fotoobraz to doskonały pomysł na dekorację każdego wnętrza, a także na zatrzymanie ulotności chwili i tego, co naprawdę ważne. Taka ozdoba  sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się nowoczesny design i pielęgnacja wspomnień. Fotoobrazy mogą przedstawiać dowolne motywy, mogą być także stworzone z własnego zdjęcia, które zawsze będzie przypominać o wyjątkowych chwilach.

Czytaj także: