Fotoobrazy na płótnie - Przeznaczenie - Do pokoju gracza

Przeznaczenie
Tematy Przeznaczenie
Do pokoju gracza
Do hotelu Do sypialni Do biura Do biura podróży Do fryzjera Do gabinetu Do jadalni Do klubu fitness Do klubu muzycznego Do kuchni Do łazienki Do pokoju dziecięcego Do pokoju gracza Do pracowni Do przedpokoju Do Restauracji Do Salonu Do SPA Do warsztatu
Wybierz orientacje
Pion Poziom Panorama
Obraz na płótnie rycerz z mieczem twarzą w twarz z demonem lawy w piekle, cyfrowy styl sztuki, malowanie ilustracji
Obraz na płótnie rycerz z mieczem twarzą w twarz z demonem lawy w piekle, cyfrowy styl sztuki, malowanie ilustracji (#81361)
zmień rozmiar
mask Obraz na płótnie Fotorealistyczna ilustracja 3d futurystycznego miasta w stylu cyberpunka. Pusta ulica z neonów. Piękny nocny pejzaż.
83,50 zł
110x50 cm
Obraz na płótnie Fotorealistyczna ilustracja 3d futurystycznego miasta w stylu cyberpunka. Pusta ulica z neonów. Piękny nocny pejzaż. (#81332)
zmień rozmiar
mask Obraz na płótnie samuraj - krew - walka (epicka sztuka walki)
168,00 zł
120x100 cm
Obraz na płótnie samuraj - krew - walka (epicka sztuka walki) (#81395)
zmień rozmiar
mask Obraz na płótnie Neonowy tekst czasu gry z konsolą do gier i kontrolerem
57,60 zł
80x30 cm
Obraz na płótnie Neonowy tekst czasu gry z konsolą do gier i kontrolerem (#81304)
zmień rozmiar
Obraz na płótnie Arkadowy statek kosmiczny lecący do słońca w niebieskim korytarzu lub krajobrazie kanionu z górami 3D, synthwave lub retrowave w stylu lat 80.
Obraz na płótnie Arkadowy statek kosmiczny lecący do słońca w niebieskim korytarzu lub krajobrazie kanionu z górami 3D, synthwave lub retrowave w stylu lat 80. (#81342)
zmień rozmiar
mask Obraz na płótnie Królowa Łowców i jej smok. Piękna wojowniczka pozuje ze swoim mistycznym smokiem i łukiem na niewyraźnym tle. Realistyczna scena modelu 3d.
44,50 zł
50x50 cm
Obraz na płótnie Królowa Łowców i jej smok. Piękna wojowniczka pozuje ze swoim mistycznym smokiem i łukiem na niewyraźnym tle. Realistyczna scena modelu 3d. (#81377)
zmień rozmiar
mask Obraz na płótnie Oficer policji spec ops
96,50 zł
100x65 cm
Obraz na płótnie Oficer policji spec ops (#81352)
zmień rozmiar
mask Obraz na płótnie Fantasy smok na skale. Renderowania 3D
96,50 zł
100x65 cm
Obraz na płótnie Fantasy smok na skale. Renderowania 3D (#81375)
zmień rozmiar
mask Obraz na płótnie Czcionka gier arcade w stylu retro, litery alfabetu gier wideo z lat 80
103,00 zł
100x70 cm
Obraz na płótnie Czcionka gier arcade w stylu retro, litery alfabetu gier wideo z lat 80 (#81300)
zmień rozmiar
mask Obraz na płótnie Nowoczesny nocny krajobraz metropolii w fluorescencyjnych, neonowych kolorach kreskówka wektor z oświetlonymi futurystycznymi drapaczami chmur budynków na ilustracji brzegu zatoki miasta. Tło miejskie cyberpunk
74,00 zł
80x50 cm
Obraz na płótnie Nowoczesny nocny krajobraz metropolii w fluorescencyjnych, neonowych kolorach kreskówka wektor z oświetlonymi futurystycznymi drapaczami chmur budynków na ilustracji brzegu zatoki miasta. Tło miejskie cyberpunk (#81333)
zmień rozmiar
mask Obraz na płótnie Śniący w kodzie / ilustracja 3D robotycznej żeńskiej sztucznej inteligencji połączonej na stałe z rdzeniem komputera
44,50 zł
50x50 cm
Obraz na płótnie Śniący w kodzie / ilustracja 3D robotycznej żeńskiej sztucznej inteligencji połączonej na stałe z rdzeniem komputera (#81329)
zmień rozmiar
mask Obraz na płótnie abstrakcyjne miasto neonowe
77,00 zł
100x50 cm
Obraz na płótnie abstrakcyjne miasto neonowe (#81337)
zmień rozmiar
mask Obraz na płótnie Renderowania 3D Tyrannosaurus Rex w pobliżu wyginięcia.
96,50 zł
100x65 cm
Obraz na płótnie Renderowania 3D Tyrannosaurus Rex w pobliżu wyginięcia. (#81370)
zmień rozmiar
Obraz na płótnie Retro przyszłość, tło sci-fi w stylu lat 80-tych. Futurystyczny samochód.
Obraz na płótnie Retro przyszłość, tło sci-fi w stylu lat 80-tych. Futurystyczny samochód. (#81331)
zmień rozmiar
mask Obraz na płótnie policja żołnierzy sił specjalnych, członek zespołu SWAT
77,00 zł
100x50 cm
Obraz na płótnie policja żołnierzy sił specjalnych, członek zespołu SWAT (#81350)
zmień rozmiar
mask Obraz na płótnie Wybór postaci do gry, stojących mężczyzn i kobiet na zielonym krajobrazie z krzakami. Pikselowa ilustracja z zachmurzonym niebem i wektorem serc
57,60 zł
80x30 cm
Obraz na płótnie Wybór postaci do gry, stojących mężczyzn i kobiet na zielonym krajobrazie z krzakami. Pikselowa ilustracja z zachmurzonym niebem i wektorem serc (#81340)
zmień rozmiar
mask Obraz na płótnie Panda samurajska
74,00 zł
80x50 cm
Obraz na płótnie Panda samurajska (#81387)
zmień rozmiar
mask Obraz na płótnie Wektor realistyczny neon na białym tle logo Let's Play do dekoracji szablonu i pokrycia na tle ściany.
67,80 zł
120x30 cm
Obraz na płótnie Wektor realistyczny neon na białym tle logo Let's Play do dekoracji szablonu i pokrycia na tle ściany. (#81306)
zmień rozmiar
Obraz na płótnie scena walki mężczyzny z laską magicznego czarodzieja i diabłem wron, styl sztuki cyfrowej, malowanie ilustracji
Obraz na płótnie scena walki mężczyzny z laską magicznego czarodzieja i diabłem wron, styl sztuki cyfrowej, malowanie ilustracji (#81367)
zmień rozmiar
mask Obraz na płótnie Wyścigi samochodowe światła w ruchu z tłem w kratkę
83,50 zł
110x50 cm
Obraz na płótnie Wyścigi samochodowe światła w ruchu z tłem w kratkę (#81381)
zmień rozmiar

Obrazy na płótnie do pokoju gracza

Mogłoby się wydawać, że pokój gracza powinien być przede wszystkim funkcjonalny. Zazwyczaj do jego pełnego wyposażenia potrzebujemy niemałych pieniędzy. Design sprzętu, czy też mebli ma duże znaczenie. Podobnie jest w przypadku dekoracji. Pamiętajmy, że to, w jakich warunkach przebywamy ma bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie. Oryginalne obrazy na płótnie do pokoju gracza z pewnością nadadzą pomieszczeniu niesztampowego wyrazu.

Każdy obraz posiada zupełnie inny charakter. Nasz asortyment jest niezwykle różnorodny, co ułatwia podjęcie ostatecznej decyzji. Warto podkreślić, że grafiki drukowane są za pomocą nowoczesnego sprzętu. Wykorzystujemy zaawansowane plotery fotograficzne. Nie ma tutaj miejsca na najmniejsze niedoskonałości.

Nowatorskie obrazy na płótnie do pokoju gracza

Proponowane obrazy ze zdjęcia do pokoju gracza posiadają zadrukowane krawędzie. Dzięki temu grafika z każdej perspektywy prezentuje się równie dobrze. Na uwagę zasługuje także to, że stosujemy wyłącznie bezwonne, a zarazem ekologiczne tusze. Są to oryginalne produkty, które pochodzą od znanych i cenionych marek. Mamy pewność, że jakość opisywanych dekoracji ściennych zachwyci nawet najbardziej wymagających.

Trzeba podkreślić, że obrazy są kompleksowo zabezpieczane przed potencjalnymi uszkodzeniami. Werniks nie tylko wydobywa głębie kolorów, ale również chroni przed blaknięciem. Tworzywa nie pochłaniają wilgoci, a więc nie trzeba obawiać się rozwoju pleśni, czy też grzybów. Zastosowane krosno malarskie jest solidne i niepodatne na uszkodzenia.

Polecamy również: Plakaty do pokoju gracza | Fototapety do pokoju gracza | Zdjęcia XXL do pokoju gracza